Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Versenynaptár 2011

 

Versenynaptár 2011

Használati utasítás
Versenykiírások =
 
Versenyeredmények = 
A NEVEZÉSI LAP excel formátumban letölthető = 



Január
29. Serdülő szabadfogású csapatbajnokság - ESMTK 

Február 

6.   Felnőtt szabadfogású és női rangsorverseny - Csepel 
13. Junior kötöttfogású rangsorverseny, GANZ kupa - BVSC 
12. Diák szabadfogású csapatbajnokság - ESMTK 
19. Felnőtt kötöttfogású rangsorverseny, GANZ kupa - BVSC 
19. Serdülő szabadfogású és női rangsorverseny - Dorog 
26. Gyermek, diák I. szabadfogású Budapest-bajnokság  Tasnádi EMV- CSABI 
26. Junior szabadfogású és női rangsorverseny - Csepel 
26. Serdülő és diák I-II. szabadfogású területi bajnokságok - Dorog 

26. Serdülő és diák I-II. szabadfogású területi bajnokságok - Püspökladány 
26. Serdülő és diák I-II. szabadfogású területi bajnokságok - Cegléd 
26. Serdülő és diák I-II. szabadfogású területi bajnokságok - Kiskőrös 


Március 
4-6. Golden Grand Prix - Szombathely 

5. Kadet szabadfogású rangsorverseny – CSABI 

12. Kadet és diák női rangsorverseny – Pestszentimre 
13. Kadet kötöttfogású rangsorverseny, Kék Duna - Esztergom 
19. Serdülő szabadfogású rangsorverseny – Soltvadkert 
20. Veterán kötött- és szabadfogású OB – Miskolc  
26. Junior kötöttfogású OB, rangsorverseny - Szigetvár 
26. Diák szabadfogású rangsorverseny – Nagykanizsa 
29-03. Felnőtt Európa-bajnokság – Dortmund (Németország)
 


Április 

3. Junior szabadfogású és junior női rangsorverseny - FTC/Gyál 
2. Diák II. és serdülő Budapest-kupa, Kiss Barna EMV - ESMTK  
9. Junior kötöttfogású rangsorverseny, Matura EMV – Vasas

9. Diák szabadfogású rangsorverseny – Csepel 
16. Felnőtt kötöttfogású OB, rangsorverseny – FTC 
16. Kadet szabadfogású és női rangsorverseny – Szigetszentmiklós
 
24-25. Húsvét
29-30. Diákolimp. II. kcs. és női II-III. és III-IV. kcs. - ESMTK  

Május 

1. Felnőtt szabadfogású és női OB, rangsorverseny - Szombathely (HVSE)

7. Kadet kötöttfogású és kadet női rangsorverseny – Kaposvár 
 
13-14. Diákolimpia szabadfogás, III és IV. kcs. – Orosháza 
15. Kadet kötöttfogású rangsorverseny, Vágó Wágner EMV - Vasas 
15. Egyetemi OB – Kazincbarcika 
22. Junior szabadfogású és női OB, rangsorverseny – Szigetszentmiklós 
28. Kadet szabadfogású rangsorverseny – Monor 
28. Diák II. szabadfogású OB – Tatabánya 

Június 

12. Serdülő szabadfogású és női OB, rangsorverseny – Kaposvár 
18. Diák szabadfogású és diák lány OB, rangsorverseny - Újpest 

21-26. Junior Európa-bajnokság – Zrenjanin (Szerbia) 

Július 
8-10. Golden Grand Prix döntő - Baku (Azerbajdzsán)
26-31. Junior Világbajnokság – Bukarest (Románia) 

Augusztus 
9-14. Kadet Európa-bajnokság – Varsó (Lengyelország)
23-28. Kadet Világbajnokság – Szombathely (Magyarország)

Szeptember 
10-11. Serdülő kötöttfogású csapatbajnokság - Orosháza
12-18. Felnőtt Világbajnokság - Istanbul (Törökország)
17. Diák kötöttfogású csapatbajnokság - Dorog 
24. Diák kötöttfogású rangsorverseny, Török Sándor EMV – Pécs 
28. Felnőtt csapatbajnokság, NB I. "B" csoport, I. forduló - BVSC/Vasas 
28. Felnőtt csapatbajnokság, NB I. "A" csoport, I. forduló - BVSC 

 



 


Október 
1. Kadet kötöttfogású OB, rangsorverseny – Mogyoród 
2. Diák I-II. és serdülő kötöttfogású Nyugat-Magyarországi területi bajnokság - Kaposvár 
2. Diák I kötöttfogású területi bajnokság, I. Wolf-kupa - Kőbánya 
5. Felnőtt csapatbajnokság, NB I. "B" csoport, II. forduló - Dorog 
5. Felnőtt csapatbajnokság, NB I. "A" csoport, II. forduló - FTC 
8-9.
 Veterán kötöttfogású Világbajnokság – Lengyelország 
8. U-23 kötöttfogású OB – Veszprém 
8. Serdülő kötöttfogású rangsor – Kaposvár 
12. Felnőtt csapatbajnokság, NB II. "B" csoport, I-II. forduló - Dorog/Nagysáp
12. Felnőtt csapatbajnokság, NB II. "C" csoport, I-II. forduló - BVSC/Vasas
13. Felnőtt csapatbajnokság, NB II. "A" csoport, I-II. forduló - Dunaújváros
15-16.
 Veterán szabadfogású Világbajnokság -  
15. Kadet szabadfogású és női OB, rangsorverseny, Vatai EMV - Kalocsa 
15. Diák kötöttfogású rangsorverseny - Cegléd 
19. Felnőtt csapatbajnokság, NB I. elődöntő mérkőzések - BVSC/Vasas/FTC
19. Felnőtt csapatbajnokság, NB I. helyosztó mérkőzések - BVSC
22. U-23 szabadfogású OB – Miskolc 
22. Serdülő kötöttfogású rangsorverseny - Dorog/Tokod 
29. Serdülő és diák I-II. kötöttfogású területi bajnokságok – Püspökladány 
29. Serdülő és diák II. kötöttfogású területi bajnokságok – Budapest/UTE 
29. Serdülő és diák I-II. kötöttfogású területi bajnokságok – Kecskemét 
30. Serdülő és diák I-II. kötöttfogású területi bajnokságok – Abony 
30. Utánpótlás szabad- és kötöttfogású csapatbajnokságok - CSABI/ESMTK   

November 

4. Diákolimpia kötöttfogás, III. kcs, rangsorverseny - Szentes
5. Diákolimpia kötöttfogás, IV. kcs, rangsorverseny - Szentes  
9. Felnőtt NB I-es csapatbajnoki döntők odavágó mérkőzései - Vasas
16. Felnőtt NB I-es csapatbajnoki döntők visszavágó mérkőzései - FTC (Végeredmény: 

19. Diák II. kötöttfogású OB - ESMTK   
26. Diák I. kötöttfogású OB - ESMTK   

December
3. Serdülő kötöttfogású OB, rangsorverseny - Eger   
4. Leány csapatbajnokság - Dorog   
10. Diák II. kötöttfogású diákolimpia - ESMTK   

 

 

Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2017-08 >>
HKSZCSPSZV
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31