Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Versenynaptar-2010

 

Versenynaptár 2010

Használati utasítás
Versenykiírások = 
Versenyeredmények = 
A versenyekhez szükséges NEVEZÉSI LAPOT, EXCEL formátumban letölthető = 


Január
16. Kadet kötöttfogású rangsorverseny - Lakatos EMV - Érd
24. Diák szabadfogású csapatbajnokság - FTC/ESMTK 
30. Felnőtt kötöttfogású rangsorverseny, DEGA-kupa - BVSC 
30. Serdülő szabadfogású csapatbajnokság - FTC/ESMTK 

Február 
13. Kadet és felnőtt szabadfogású rangsorverseny - Csepel 
13. Diák I. szabadfogású rangsorverseny, és Diák II. verseny - Újpest 
20. Junior kötöttfogású rangsorverseny, DGEA-kupa - BVSC 
20. Serdülő szabadfogású rangsorverseny - Gyöngyös 
27. Junior szabadfogású és női rangsorverseny - Csepel 
27. Diák szabadfogású rangsorverseny - Nagykanizsa 

Március 
6-7. Golden Grand Prix - Szombathely 
6-7. Kadet és felnőtt szabadfogású rangsorverseny - Vasas 
7. Női kadet, serdülő és diák rangsorverseny - Pestszentimre 
13. Junior szabadfogású rangsorverseny - Gyál/FTC 
13. Kadet kötöttfogású rangsorverseny, Kék Duna - Esztergom 
20. Serdülő szabadfogású rangsorverseny - Orosháza 
27. Felnőtt kötöttfogású rangsorverseny - Eger 
26-27. Diákolimpia II. kcs. Szf és női rangsorverseny – Szentes 

Április 
12-17. Felnőtt Európa-bajnokság – Baku (Azerbajdzsán) 
10. Junior kötöttfogású rangsorverseny, Matura EMV – Vasas 
10. Serdülő és diák női rangsorverseny – Törökszentmiklós 
17. Kadet kötöttfogású rangsorverseny – Kaposvár 
24. Felnőtt szabadfogású és női OB, rangsorverseny – Szombathely (HVSE) 
23-24. Diákolimpia szabadfogású III-IV. kcs. rangsorverseny – Pécs 

Május 
2. Egyetemi bajnokság – Dunaújváros 
2. Veterán kötött- és szabadfogású OB – Dunaújváros 
2. Kadet szabadfogású és női nemz. rangsorv; Vízmű-kupa – Szigetszentmiklós 
8. Felnőtt kötöttfogású OB, rangsorverseny – Miskolc 
15. Serdülő szabadfogású OB, rangsorverseny – Bük 
22. Junior kötöttfogású OB, rangsorv; Sziget Mobil-kupa – Szigetszentmiklós 
29. Junior szabadfogású és női OB, rangsorverseny – Kazincbarcika 

Június 
4-5. Diák szabadfogású OB, rangsorverseny – Kaposvár 
29-04. Junior Európa-bajnokság – Samokov (Bulgária) 

Július 
20-25. Junior Világbajnokság – Budapest 

Augusztus 
3-8. Kadet Európa-bajnokság – Szarajevó (Bosznia-Hercegovina) 

Szeptember 
6-12. Felnőtt Világbajnokság – Moszkva (Oroszország) 
11. Serdülő kötöttfogású csapatbajnokság – ESMTK/FTC 
18. Kadet szabadfogású és női OB, rangsorverseny – Orosháza 
25. Diák kf. Rangsorverseny, U23 szabadfogású OB – Veszprém 
25. Diák I. kötöttfogású rangsorverseny – ESMTK 


Október 
2. Serdülő kötöttfogású rangsorverseny – Miskolc 
9. Kadet kötöttfogású OB, rangsorverseny – Tatabánya 
9. Serdülő és diák női OB, rangsorverseny – Tatabánya 
16-17. Diák kötöttfogású rangsor; U23 kf. OB – Szigetvár (Dél-Zselic) 
23. Serdülő kötöttfogású rangsorverseny, Vatai EMV - Kalocsa 
24. Utánpótlás csapatbajnokság - Érd 
30. Kf. Budapest bajnokság, gyermek, diák II. - Újpest

November 
3. Felnőtt NB. II. csb; B. csoport, 1-2. forduló - Tatabánya 
4. Felnőtt NB. I. csb; A. csoport, 1. forduló - Dorog 
4. Felnőtt NB. I. csb; B. csoport, 1. forduló - Dömsöd (CSABI) 
4. Felnőtt NB. II. csb; C. csoport, 1. forduló - Kaposvár 
6.  Területi NY csop; (diák, serdülő) Kasi Intersport Kupa - Kaposvár 
6.  Területi verseny É-K csop; (diák, serdülő) XV. Ludnay EMV - Eger 
6.  Területi verseny Közép-Mo; (diák, serdülő) - Cegléd 
6.  Területi verseny D-K csop; (diák, serdülő) - Kecskemét 
10. Felnőtt NB. I. csb; A. csoport, 2. forduló - BVSC-DEGA 
10. Felnőtt NB. II. csb; C. csoport, 2. forduló - Érd 
11. Felnőtt NB. I. csb; B. csoport, 2. forduló - Kecskemét
14. Felnőtt NB. II. csb; A. csoport, 1-2. forduló - Újpest 
 12-13. Diákolimpia III-IV. korcs. Kf. rangs. - Monor 
20. Diák II. kötöttfogású OB - ESMTK 
24. Felnőtt csapatbajnoki elődöntő - BVSC
25. Felnőtt csapatbajnoki rájátszás, helyosztók - Dorog
27. Diák Kf. OB, Kurucz EMV - Karcag 

December 
1. Felnőtt csapatbajnokság döntő, odavágó - FTC
 
(javítva okt. 18.) 4. Serdülő Kf. OB rangsorv. - BVSC 
(javítva okt. 18.) 5. Leány csapatbajnokság - BVSC
8. Felnőtt csapatbajnokság döntő, visszavágó - Vasas 

 

Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2017-10 >>
HKSZCSPSZV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31