Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

U 23-as szabadfogású OB eredményei

Dátum: 2012-04-28 00:00:00 | Felvitte: Tollár Dániel

U 23-as szabadfogású OB eredményei

(Györgyi Péter a legnépesebb súlycsoportban, a 84 kilósok között szerzett aranyérmet)

U 23-as szabadfogású országos egyéni bajnokság, Rákóczi-kupa, Miskolc, 71 induló

50 kg (5 induló)
Bajnok: Juhász Bence (Diósgyőri BC, edző: Juhász Sándor, Repka Attila, Lakatos Győző)
2. Pozsonyi László (Túrkevei VSE)
3. Pásztor László (Balkányi SE)
4. Kaponyás Gergő (DBC)
5. Eperjesi Péter (Túrkevei VSE)

55 kg (4)
Bajnok: Kelemen Zsolt (Orosházi Spartacus-Túrkevei VSE, edző: Hangya János, Páli Sándor)
2. Nyíri Milán (Csepeli BC)
3. Sánta Ferenc (Dél-Zselic SE)
4. Kiss Sándor (DBC)

60 kg (8). Döntő: Kránitz – Németh 1:0, 1+:1
Bajnok: Kránitz Adrián (Orosházi Spartacus, edző: Hangya János, Páli Sándor)
2. Németh Zsolt (Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE)
3. Andor Tibor (Hőszig-IstoeQ-Szigetvári BSE) és Antal Dávid (Orosházi Spartacus)
5. Knipli Csongor (Dél-Zselic SE-KNSE) és Tóth Richárd (Gyöngyös)

66 kg (9). Döntő: Lukács – Németh 2:0, 2:0
Bajnok: Lukács Norbert (Csepeli BC, edző: Bánkuti Zsolt)
2. Németh István (Vasas SC)
3. Sepeczán János (Orosházi Sp.) és Kiss Bence (DBC)
5. Lagzi-Kovács Bendegúz (KVSE-Abaújszántó) és Makár Gábor (TFSE)

74 kg (9). Döntő: Tőzsér – Mohácsi 1:0, 1:+1, 4:0
Bajnok: Tőzsér Sándor (Debreceni Sportcentrum, edző: Tőzsér Sándor)
2. Mohácsi Martin (FTC-Gyál)
3. Ligeti Richárd és Molnár Bálint (mindkettő Haladás VSE)
5. Nagy Márton (DBC) és Gubacsi János (Honvéd-Szondi SE)

84 kg (12). Döntő: Györgyi - Rögler
Bajnok: Györgyi Péter (Csepeli BC, edző: Bánkuti Zsolt, Gulyás István)
2. Rögler Gábor (KSC-TFSE)
3. Madarasi Gábor (Egri VSE) és Bányi Olivér (Univer-KTE)
5. Pusztai Tibor és Szél Dávid (mindkettő Orosházi Sp.)

96 kg (7). Döntő: Tóth – Adamecz 5:0-nál tus
Bajnok: Tóth Rafael (Ferencvárosi TC, edző: Kiss Sándor, Gulyás István)
2. Adamecz József (Vasas SC)
3. Fodor Tamás (Vasas SC) és Szmik Attila (Dunaharaszti MTK-Csepeli BC)
5. Mátyási Tamás (Orosházi Sp.)

120 kg (7). Döntő: Csercsics – Fodor 1:0, 5:0
Bajnok: Csercsics Richárd (Haladás VSE, edző: Veréb István)
2. Fodor Péter (Vasas SC)
3. Majoros Ármin Mózes (Egri VSE)
3. Rajczi Gergő (Dél-Zselic SE)
5. Puhr Dániel (HVSE)

Csapatverseny:
1. Orosházi Spartacus 21 pont
2. Csepeli BC 19 pont (több arany)
3. Diósgyőri BC 19 pont




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-01 >>
HKSZCSPSZV
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31