Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Tizenegy egyesületbe kerültek az aranyak

Dátum: 2011-11-26 00:00:00 | Felvitte: Sz. I./Elek Tamás

Tizenegy egyesületbe kerültek az aranyak

Diák I. országos kötöttfogású bajnokság

Kruj Iván Sportcsarnok, 138 induló

29 kg (6 induló)
Bajnok: Kecskeméti Krisztián (Abonyi Birkózó Club, edző: Papp Attila, Papp Ferenc)
2. Szabadföldi Ádám (Érdi Spartacus)
3. Rácz Richárd (Orosházi Spartacus) és Horváth Renátó (Dorogi NC)

32 kg (6)
Bajnok: Váncza István (Érdi Spartacus, edző: Kovács János, Tar Mihály)
2. Veszeli Szabolcs (H. Szondi SE)
3. Vilhelm Zoltán (UTE) és Szekér Szimonetta (Dorogi NC)

35 kg (11)
Bajnok: Balogh Zoltán (Orosházi Spartacus, edző: ifj. Jeszenszky László)
2. Kecskeméti Ferenc (Abonyi BC-Nyársapáti SZSE)
3. Putnoki Zsolt (Dorogi NC) és Szenttamási Tamás (ESMTK)

38 kg (12)
Bajnok: Mester Milán (Erzsébeti SMTK, edző: Losonczi Ottó, Kruj Tamás, Kliment László)
2. Lévai Tamás (Dorogi NC)
3. Mohella Flórián (Ceglédi VSE) és Jász Márton (CSABI)

42 kg (16)
Bajnok: Losonczi Dávid (Erzsébeti SMTK, edző: Kruj Tamás, Kliment László, Losonczi Ottó)
2. Vitek Dáriusz (Dorogi NC)
3. Szefcsik Ferenc (Vasas) és Bak Gergely (ESMTK)

46 kg (14)
Bajnok: Szőke Alex (Erzsébeti SMTK, edző: Kliment László, Kruj Tamás, Losonczi Ottó)
2. Tallér Péter (UTE)
3. Szilágyi Martin (Nagyszénási SE DBK) és Vátzi Bálint (Tatabányai SC)

50 kg (10)
Bajnok: Kajtán Olivér (Kaposvári Sportiskola, edző: Tulézi Márk, Takács László)
2. Bajkai Ábel (Monori SE)
3. Tóth Árpád és Gáspár Erik (mindkettő Bócsai BLSE)

54 kg (11)
Bajnok: Lakatos Tamás (Ceglédi VSE, edző: Szűcs András, Kovács Béla)
2. Lukács Botond (Csepeli BC)
3. Gulyás Botond és Kiss Martin (mindkettő CSABI) 

58 kg (16)
Bajnok: Szurovszki Patrik (Csepeli Amatőr Birkózó Iskola, edző: Gulyás Zoltán, Hajdu Imre)
2. Martin Bence (Bócsai BLSE)
3. Molnár Zsolt (Abonyi BC) és Sebestyén Szabolcs (UTE)

63 kg (11)
Bajnok: Gégény Dominik (Egri Vasas-Sportiskola, edző: Gyöngy Attila, Lakatos András)
2. Tóth Roland (Vasas)
3. Csapó Dániel (Zalaegerszegi BSE) és Galambos Milán (Hőszig-IsoteQ Szigetvári BSE)

69 kg (9)
Bajnok: Orosz Tibor (Kőbánya SC, edző: Péteri András, dr. Fodor Tamás, Bóna Csaba)
2. Sztancs Csaba (Tatabányi SC)
3. Szabó László (Univer-KTE) és Medgyes Tibor (Ceglédi VSE)

76 kg (7)
Bajnok: Füle Andor (Vasas Sport Club, edző: Fodor György)
2. Baksa Attila (Nagyszénási SE DBK)
3. Kahr Csaba (Szegedi VSE) és Máté Bence (Kőbánya SC)

+76 kg (9)
Bajnok: Ármán Márió (Csepeli Birkózó Club, edző: Nagy József)
2. Kanalas János (FTC)
3. Fekete Richárd (CSABI) és Koroknai Tamás (Csepeli BC)




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-04 >>
HKSZCSPSZV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30