Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Serdülő kötöttfogású országos bajnokság

Dátum: 2011-12-03 00:00:00 | Felvitte: Tollár Dániel

Serdülő kötöttfogású országos bajnokság

 

Serdülő kötöttfogású országos egyéni bajnokság, Eger, 116 induló

35 kg (5 induló)
Bajnok:
 Balogh Zoltán (Orosházi Spartacus, edző: Ifj. Jeszenszky László)
2. Magnucz Richárd (Csepeli BC)
3. Zellei Donát (Dunaferr SE)
4. Varga Vilmos (Egri VSE)
5. Tóth Roland (Dorogi NC)

38 kg (3)
Bajnok:
 Ferencz Gábor (Vasas SC, edző: Fodor György, Illés Gergely)
2. Jász Márton (Csepeli ABI)
3. Ribin Maxim (Dorogi NC)

42 kg (9)
Bajnok:
 Gazdag Mátyás (Erzsébeti SMTK, edző: Losonczi Ottó, Kliment László, Kruj Tamás)
2. Kovács Márk (Kaposvári SKSI)
3. Angyal József (CSABI) és Dömény János (Dorogi NC)
5. Vilhelm Richárd (UTE) és Vida Csaba (Csepeli BC)

46 kg (11)
Bajnok:
 Árvai Márk (Tatabányai SC, edző: Katona Géza, Turák Pál)
2. Kovács Bence (Érdi Spartacus)
3. Ladjánszki Ádám (Orosházi Sp.) és Balla Márk (Vasas SC)
5. Csölle Krisztián (Váci-Forma) és Maruzs Richárd (Győri Dózsa)

50 kg (10)
Bajnok:
 Kajtán Olivér (Kaposvári SKSI, edző: Takács László, Tulézi Márk)
2. Zellei Péter (Dunaferr SE)
3. Maruzs Roland (Egri VSE) és Makula Ramón (Püspökladány)
5. Rácz György (Orosházi Sp.) és Papp Olivér (Dorogi NC)

54 kg (14)
Bajnok:
 Lévai Zoltán (Dorogi NC, edző: Lévai Zoltán)
2. Antal Dániel (Orosházi Sp.)
3. Kemény Dávid (Vasas SC) és Kiss Róbert (ESMTK)
5. Kismóni Móric és Osváth Gergő (mindkettő Dorogi NC)

58 kg (15)
Bajnok:
 Torba Erik (Dorogi NC, edző: Lévai Zoltán)
2. Szurovszki Patrik (CSABI)
3. Hódi Patrik és Hódi Kevin (mindkettő Orosházi Sp.)
5. Mikó Erik (Érdi Sp.) és Drinóczi Bálint (KASI-Pécs)

63 kg (11)
Bajnok:
 Racolta Eduárd (ESMTK, edző: Losonczi Ottó, Kliment László, Kruj Tamás, Kálmán Péter, Bacsa Ferenc)
2. Papp Bertalan (Dorogi NC)
3. Dobozi Ádám (Csepeli BC) és Veszelszki Dániel (Univer-KTE)
5. Czug Bence (TSC) és Geiszt Ádám (CSABI)

69 kg (10)
Bajnok:
 Gelencsér Barnabás (Vasas SC, Illés Gergely, Fodor György)
2. Simor Bence (Egri VSE-FTC)
3. Fekete Attila (Váci-Forma) és Horváth Barnabás (KASI)
5. Tatár Dávid (Sziget SC) és Szentpáli Zsombor (Dunaferr SE)

76 kg (11)
Bajnok:
 Szentes Kristóf (Dorogi NC, edző: Lévai Zoltán)
2. Molnár László (Abonyi BC)
3. Oláh Tamás Ádám (Érdi Sp.) és Püspöki Patrik (Baja BC)
5. Atkári Tamás (Kaba) és Támadi Ferenc (Abonyi BC)

85 kg (7)
Bajnok:
 Almási Ferenc (Ferencvárosi TC, edző: Széles József, Sike András, Bacsa Ferenc, Kálmán Péter)
2. Lajsz Dominik (Érdi Sp.)
3. Ficz Géza (Dorogi NC) és Fehér Nándor (Orosházi Sp.)
5. Koroknai Tamás (Csepeli BC) és Lakatos Róbert (Egri VSE)

+85 kg (10)
Bajnok:
 Nagy Mihály (Sziget SC, edző: Rusz Gergő, Joszkin János, Bacsa Ferenc, Kálmán Péter)
2. Lángh Máté (CSABI)
3. Csordás Dávid (H. Szondi) és Bodonyi Gábor (Vasas SC)
5. Repcsák Richárd (Dunaharaszti MTK) és Supka Tamás (CSABI)

 




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-07 >>
HKSZCSPSZV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31