Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

II. Szigetvár kupa eredményei

Dátum: 2012-03-15 00:00:00 | Felvitte: Tollár Dániel

II. Szigetvár kupa eredményei

(Az ESMTK-s Losonczi Ottó kadet birkózóként tudott diadalmaskodni az idősebb korosztályban.)

U 23-as kötöttfogású országos egyéni bajnokság, Szigetvár, 72 induló


50 kg (8 induló). Döntő: Juhász - Lévai 7:0, 0:1, 4:0
Bajnok: Juhász Bence (Diósgyőri BC, edző: Repka Attila, Juhász Sándor)
2. Lévai Zoltán (Dorogi NC)
3. Sánta Ferenc (Dél-Zselic SE) és Pozsonyi László (Túrkevei VSE)
5. Andrási József (Erzsébeti SMTK) és Kaponyás Gergő (DBC)

55 kg (2). Döntő: Kovács - Knipli 0:1, 1:0, 1:0
Bajnok: Kovács Bence (Kaposvári SKSI, edző: Takács László, Kajtán László
)
2. Knipli Csongor (Dél-Zselic SE-KNSE)

60 kg (10). Döntő: Losonczi - Borsos 1:0, 3:0
Bajnok: Losonczi Ottó (ESMTK, edző: Losonczi Ottó, Kruj Tamás, Kruj Iván, Kliment László, Kálmán Péter, Bacsa Ferenc)
2. Borsos Dávid (Kaposvári NSE)
3. Németh Zsolt és Oláh Richárd (mindkettő Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE)
5. Kulakov Ferenc (Niké SE) és Sánta Ferenc (Dél-Zselic SE)

66 kg (13). Döntő: Kozák - Nagy 1:0, 4:0
Bajnok: Kozák István (Ceglédi VSE, edző: Szűcs András, Struhács György, Takács Ferenc, Bacsa Ferenc)
2. Nagy Péter (Vác)
3. Németh István (Vasas SC) és Fehér Dávid (BVSC)
5. Tóth Márk (Ferencvárosi TC) és Krasznai Máté (ESMTK)

74 kg (14). Döntő: Tollár - Fekete 3:0, 0:2, 3:1
Bajnok: Tollár Dániel (Dél-Zselic SE, edző: Tomsics István, Kálmán Péter, Bacsa Ferenc, Struhács György, Takács Ferenc)
2. Fekete Tibor (FTC)
3. Szabó László (Vasas SC) és Asztalos Bálint (Dunaferr SE)
5. Ungi Lajos (Tatabányai SC) és Pamuki Tamás (Dél-Zselic SE)

84 kg (7). Döntő: S.Tóth - Szabó 2:0, 0:2, 2:0
Bajnok: S.Tóth Tamás (Univer-KTE, edző: Tihanics Tibor, Majer Roland)
2. Szabó Patrik (Szigetszentmiklósi SC)
3. Tősi János (Egri VSE) és Szél Dávid (Orosházi Spartacus)
5. -

96 kg (10). Döntő: Varga - Halasi 1:0, 1:0
Bajnok: Varga Ádám (Vasas SC, edző: Ubrankovics Csaba, Bódi Jenő)
2. Halasi Dániel (Kaposvári SKSI)
3. Vadkerti Tóth Viktor (Kaposvári SKSI) és Kucsera Tibor (Vasas SC)
5. Bájhóber Martin (Niké SE) és Vasas Zoltán (FTC)

120 kg (8). Döntő: Lám - Csercsics 1:0, 2:0
Bajnok: Lám Bálint (BVSC, edző: Takács Ferenc, Bacsa Ferenc, Struhács György, Kiss Ferenc)
2. Csercsics Richárd (Haladás VSE)
3. Ekkert Gábor és Rajczi Gergő (mindkettő Dél-Zselic SE)
5. Pap Arnold (Pécsi BC) és Fodor Péter (Vasas SC)

Csapatverseny
1. Dél-Zselic SE
2. Kaposvári SKSI
3. Vasas SC




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-07 >>
HKSZCSPSZV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31