Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

A II. Mogyoród-kupa eredményei

Dátum: 2012-04-01 00:00:00 | Felvitte: Tollár Dániel

A II. Mogyoród-kupa eredményei

Junior kötöttfogású országos egyéni bajnokság, Mogyoród, 86 induló

50 kg (6 induló). Döntő: Lévai – Juhász 2:0, 3:2
Bajnok: Lévai Zoltán (Dorogi NC, edző: Lévai Zoltán)
2. Juhász Bence (Diósgyőri BC)
3. Pozsonyi László (Túrkevei VSE) és Csölle Zoltán (Váci Forma SE)
5. Kaponyás Gergő (DBC)

55 kg (9). Döntő: Knipli – Sánta 6:0, 7:0-nál tus
Bajnok: Knipli Csongor (Dél-Zselic-KNSE, edző: Tomsics István)
2. Sánta Ferenc (Dél-Zselic SE)
3. Fehér Ferenc (Dorogi NC) és Kovács Bence (Kaposvári SKSI)
5. Pásztor László (Balkány SE) és Kelemen Zsolt (Orosházi Spartacus-Túrkeve)

60 kg (13). Döntő: Losonczi – Horváth 1:0, 2:0
Bajnok: Losonczi Ottó (Erzsébeti SMTK, edző: Losonczi Ottó, Kliment László, Kruj Iván, Kruj Tamás, Bacsa Ferenc, Kálmán Péter)
2. Horváth János (Vasas SC)
3. Tóth Richárd (Gyöngyös) és Kránitz Adrián (Orosházi Sp.)
5. Bagdi Dávid (Törökszentmiklósi BDSE) és Németh Zsolt (Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE)

66 kg (11). Döntő: Fehér – Kottes 7:0, 6:0
Bajnok: Fehér Dávid (BVSC, edző: Takács Ferenc, Kálmán Péter, Bacsa Ferenc, Struhács György, Sike András, Kiss Ferenc, Tóth István)
2. Kottes Pál (ESMTK)
3. Kósa Dániel (Tatabányai SC) és Krasznai Máté (ESMTK)
5. Kovács Richárd (Haladás VSE) és Nagy Péter (Vác)

74 kg (17). Döntő: Szabó – Gulyás 3:0, 1:0
Bajnok: Szabó Patrik (Sziget SC, edző: Kálmán Péter, Joszkin János, Rusz Gergő, Szabó Csaba, Bacsa Ferenc, Takács Ferenc, Struhács György)
2. Gulyás Zsombor (Csepeli BC)
3. Ubrankovics Norbert (Vasas SC) és Szilvássy Erik (Csepeli ABI)
5. Nagy Mihály (Vác) és Gubacsi János (Honvéd-Szondi SE)

84 kg (14). Döntő: Kéri – Tomin 1:0, 0:2, 3:0
Bajnok: Kéri Zoltán (Mogyoródi KSK, edző: Kéri Zoltán, Kálmán Péter, Bacsa Ferenc)
2. Tomin Márton (Sziget SC)
3. Papp György (BVSC-Dorogi NC) és Szél Dávid (Orosházi Sp.)
5. Majer Ferenc (TSC) és Greksa Máté (Csepeli BC-Kalocsa SE)

96 kg (8). Döntő: Török – Mertse 2:0, 1:0
Bajnok: Török Zsolt (Egri VSE, edző: Gyöngy Attila)
2. Mertse Ádám (ESMTK)
3. Berde Roland (Vasas-Püspökladány) és Fekete Antal (Karcag)
5. Egervári Sándor (Vasas SC) és Kahr Kristóf (Szegedi VSE)

120 kg (8). Döntő: Lám – Pap 6:0, 2:0
Bajnok: Lám Bálint (BVSC, edző: Takács Ferenc, Struhács György, Bacsa Ferenc, Kálmán Péter, Tóth István, Kiss Ferenc)
2. Pap Arnold (Pécsi BC)
3. Dorogi Gyula (Sziget SC) és Rutterschmidt Richárd (Vasas SC)
5. Mernye Bence és Mernye Krisztián (mindkettő Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE)

 

Csapatverseny
1. ESMTK 21 pont
2. BVSC 16 pont
3. Sziget SC 16 pont
4. Dorogi NC 15 pont
5. Vasas SC 15 pont
6. Vác 10 pont




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-07 >>
HKSZCSPSZV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31