Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nagy Péter a 69 kiló aranyérmese

Dátum: 2012-03-25 13:00:00 | Felvitte: Tollár Dániel helyszíni tudósítása

Nagy Péter a 69 kiló aranyérmese

Teljes táblák
54 kg:  58 kg:  63 kg:  69 kg:  76 kg:

 


Kadet nemzetközi kötöttfogású rangsorverseny, Fekete Gyémánt-kupa, 1. versenynap, Dorog, 101 induló  
54 kg
(22 induló). Döntő: Dzsafarov – Pavlov 1:0, 8:0
1. Karim Dzsafarov (azeri)
2. Hriszto Pavlov (bolgár)
3. Vaszil Szimonyenko (ukrán) és Lévai Zoltán (Dorogi NC)
5. Antal Dániel (Orosházi Sp.) és 
Pavlo Molnar (ukrán)


58 kg (23). Döntő: Kozub - Alakbarzade1+:1, 1:3, 1:0
1. Szergij Kozub (ukrán)
2. Javid Alakbarzade (azeri)
3. Tóth Martin (Ceglédi VSE) és Losonczi Ottó (ESMTK)
5. Igor Rdzanek (lengyel) és Kraszimir Dimitrov (bolgár)

63 kg (23). Döntő: Mikajilov – Zakamaldin 1:0, 1:0
1. Ruhin Mikajilov (azeri)
2. Valerij Zakamaldin (ukrán)
3. Orbán Balázs (Univer-KTE) és Tompa Miklós (ZBSE)
5. Fekete Pál (Vác) és Filip Sasic (horvát)

69 kg (22). Döntő: Nagy – Guluzade 0:2, 4:1, 2:0
1. Nagy Péter (Vác)
2. Samistan Guluzade (azeri)
3. Sadig Bagirov (azeri) és Hegyi Sándor (Dorogi NC)
5. Antos Stépán (cseh) és Dawid Klimek (lengyel)

76 kg (11). Döntő: Berg  - Ramazanov 2:0, 1:0
1. Zakarias Berg (svéd)
2. Elmaddin Ramazaon (azeri)
3. Gelegonya Kristóf (Orosházi Sp.) és Piotr Olówko (lengyel)
5. Orbán Attila (Győr) és Dolinszki Norbert (Dorogi NC)

 

 

Döntő mérkőzések
54 kg: Karim Dzsafarov (azeri) - Pavlov Hriszto (bolgár) 1:0, 8:0
58 kg: Kozub Szergij (ukrán) - Javid Alakbarzade (azeri)
1+:1, 1:3, 1:0
63 kg: Ruhin Mikajilov (azeri) - Zakamaldin Valerij (ukrán) 1:0, 1:0
69 kg: Nagy Péter (Vác) - Samistan Guluzade (azeri)
0:2, 4:1, 2:0
76 kg: Zakarias Berg (svéd) – Elmaddin Ramazanov (azeri) 2:0, 1:0


Bronzmérkőzések

54 kg: Vaszil Szimonyenko (ukrán) – Antal Dániel (Orosházi Sp.) 1:0, 3:1
54 kg:
Lévai Zoltán (Dorogi NC) – Molnar Pavlo (ukrán) 0:1, 4:0, 2:0


58 kg:
Tóth Martin (CVSE) - Igor Rdzanek (lengyel) 1:0, 1:0
58 kg: Losonczi Ottó (ESMTK) – Kaszimir Dimitrov (bolgár) 7:0, 3:0

63 kg: Orbán Balázs (Univer-KTE) – Fekete Pál (Vác) 1:0, 1:0
63 kg: Tompa Miklós (ZBSE) - Filip Sasics (horvát) 0:1, 1:0, 6:0

69 kg: Hegyi Sándor (Dorogi NC) - Dawid Klimek (lengyel) sérülés miatt visszalépett a lengyel

76 kg: Gelegonya Kristóf (Vasas SC) – Orbán Attila (Győr) 2:0, 3:0
76 kg: Piotr Olówko (lengyel) - Dolinszki Norbert (Dorogi NC) 3:0, 1:0

Vigaszági mérkőzések (2)
54 kg:
Antal Dániel (Orosházi Sp.) – Horti Miklós (szerbiai) 0:4, 3:2, 5:3
54 kg:
Lévai Zoltán (Dorogi NC) – Torba Erik (Dorogi NC) 1:0, 4:6, 7:0
58 kg:
Tóth Martin (Ceglédi VSE) - Bata Zalán (Egri VSE) 6:0, 7:0
58 kg: Losonczi Ottó (ESMTK) – Veszelszki Dániel (Univer-KTE) 1:0, 1:0
63 kg: Fekete Pál (Vác) – Hornyák Lajos (TSC) 2:0, 2:1
63 kg: Tompa Miklós (ZBSE) - Arszen Sasaki (japán-FTC) 0:6, 1:0, 2:0-nál tus

Vigaszági mérkőzések (1)
54 kg: Lévai Zoltán (Dorogi NC) - Fehér Ferenc (Dorogi NC) 1:0, 4:0
58 kg: Losonczi Ottó (ESMTK) – Hódi Kevin (Orosházi Sp.) 1:0, 3:0
63 kg: Tompa Miklós (ZBSE) - Farkas András (Kaposvári SKSI) 6:0, 4:0
69 kg: Hegyi Sándor (Dorogi NC) - Fekete Attila (Vác) 6:0-nál tus

 


Elődöntő mérkőzések – 69 kg
 

Nagy Péter (Vác) – Klimek Dawid (lengyel) 3:0, 0:3, 2:0

Elődöntő mérkőzések – 76 kg
 

Zakarias Berg (svéd) – Orbán Attila (Győr) 3:0-nál tus
Ramazanov Elmaddin (azeri) – Dolinszki Norbert (Dorogi NC) 1:0, 2:0


Negyeddöntő mérkőzések – 54 kg

Pavlo Hriszto (bolgár) – Antal Dániel (Orosházi Sp.) 4:0-nál tus
Karim Dzsafarov (azeri) – Torba Erik (Dorogi NC) 0:1, 0:3

Negyeddöntő mérkőzések – 58 kg
Igor Rdzanek (lengyel) - Lakatos Attila (ESMTK) 3:2, 0:3, 4:0
Javid Alakbarzade (azeri) – Tóth Martin (CVSE) 1:0, 3:1
Kozub Szergij (ukrán) – Veszelszki Dániel (Univer-KTE) 2:0, 1:0


Negyeddöntő mérkőzések – 63 kg 
Orbán Balázs (Univer-KTE) - Mielniczuk Grzegorz (lengyel) 2:0, 0:2, 3+:3
Zakamaldin Valerij (ukrán) - Fekete Pál (Vác) 1:0, 5:1
Filip Sasics (horvát) - Kálmán Balázs (Vasi Volán) 0:2, 2:0, 1:0
Mikajilov Ruhin (azeri) – Arsen Sasaki (japán-FTC) 1:0, 2:0


Negyeddöntő mérkőzések - 76 kg
 
Zakarias Berg (svéd) - Gelegonya Kristóf (Orosházi Sp.) 6:0, 6:0
Orbán Attila (Győr) - Mario Iljkics (horvát) 4:+4, 5:0, 2:0
Dolinszki Norbert (Dorogi NC) - Kulcsár Dávid (Univer-KTE) 6:0, 6:0


Nyolcaddöntő mérkőzések - 54 kg
Antal Dániel (Orosházi Sp.) – Mesaros Danijel (szerb) 2:0, 4:0
Vaszil Szimonyenko (ukrán) – Bak Barnabás (Kaposvári SKSI) 2:0, 6:0
Wika Krystian (lengyel) – Maruzs Roland (Egri VSE) 10:3, 6:0
Molnar Pavlo (ukrán) – Osváth Gergő (Dorogi NC) 6:0, 7:0
Torba Erik (Dorogi NC) – Kelemen Zsolt (Orosházi Sp.) 1:0, 6:0
Karim Dzsafarov (azeri) – Lévai Zoltán (Dorogi NC) 3:0, 2:0

Nyolcaddöntő mérkőzések – 58 kg 
Lakatos Attila (ESTMK) – Hódi Patrik (Orosházi Sp.) 1:0, 4:0-nál tus
Javid Alakbarzade (azeri) – Bata Zoltán (Egri VSE) 7:0, 7:0
Tóth Martin (Ceglédi VSE) – Asztalos Gábor (Vác) 5:0, 5:0-nál tus
Kaszimir Dimitrov (bolgár) – Zellei Áron (Dunaferr SE) 3:1, 6:0
Veszelszki Dániel (Univer-KTE) – Duda Robert (szerb) 2:0, 2:0
Kozub Szergij (ukrán) - Losonczi Ottó (ESMTK) 3:2,  0:6, 1:0

Nyolcaddöntő mérkőzések – 63 kg
Orbán Balázs (Univer-KTE) – Szél Balázs (Orosházi Sp.) 4:1, 5:4
Fekete Pál (Vác) – Czug Bence (Tatabányai SC) 2:0, 2:0
Zakamaldin Valerij (ukrán) – Hornyák Lajos (TSC) 2:0, 4:0
Kálmán Balázs (Vasi Volán) – Mejer Oskar (lengyel) 7:0, 6:0


Nyolcaddöntő mérkőzések – 69 kg 
Rákóczi János (szlovákiai) – Dobozi Ádám (Csepeli BC) 7:0, 5:0
Balogh Sándor (ESMTK) – Cabi Valentin (szerb) 2:0, 1:0
Nagy Péter (Vác) – Fekete Attila (Vác) 7:0, 1:0
Hegyi Sándor (Dorogi NC) – Vjekosla Luburic (horvát) 4:0, 3:0
Simor Bence (Dorogi NC) – Horváth Barnabás (Kaposvári SKSI) 7:0, 1:0
Klimek Dawid (lengyel) – Gelencsér Barnabás (Vasas SC) 1:0, 3:2-nél tus


Nyolcaddöntő mérkőzések – 76 kg (11) 

Dolinszki Norbert (Dorogi NC) – Kurinka Richárd (ESMTK) 1:0, 1:0

 

Selejtező mérkőzések – 54 kg (22 induló)

Berg Sebastian (svéd) – Kemény Dávid (Vasas SC) 6:3, 4:1
Kelemen Zsolt (Orosházi Spartacus) – Vegard Jorgensen (norvég) 4:0-nál tus
Torba Erik (Dorogi NC) – Zellei Péter (Dunaferr SE) 2:0, 7:0
Lévai Zoltán (Dorogi NC) – Ardit Fazlija (svéd) 3:1, 4:0
Karim Dzsafarov (azeri) – Fehér Ferenc (Dorogi NC) 6:0, 7:0


Selejtező mérkőzések - 58 kg (23)

Babiej Marcin (lengyel) – Kozák Patrik (Dorogi NC) 4:0-nál tus
Kaszimir Dimitrov (bolgár) – Horváth János (Vasas SC) 4+:4, 5:1
Zellei Áron (Dunaferr SE) – Kiss Róbert (ESMTK) 6:0, 7:0
Veszelszki Dániel (Univer-KTE) – Jurica Grbinicek (horvát) 2:0, 3:0
Duda Robert (szerb) – Takács János (ESMTK) 2:0, 1+:1
Kozub Szergij (ukrán) – Hódi Kevin (Orosházi Spartacus) 2:0, 6:0
Losonczi Ottó (ESMTK) – Justas Petravcius (litván) 1:0, 2:0


Selejtező mérkőzések – 63 kg (23)

Filip Sasics (horvát) – Papp Bertalan (Dorogi NC) 1:0, 1:0
Balaj Pavol (szlovák) - Rizmajer András (Csepeli ABI) 4:3, 0:2, 4:1
Mikajilov Ruhin (azeri) – Farkas András (Kaposvári SKSI) 4:0, 5:0
Tompa Miklós (Zalaegerszegi BSE) – Balak Michal (cseh) 3:1, 4:0
Sali Sali (bolgár) - Juhász István (Vasas SC) 4:3-nál tus
Arszen Sasaki (japán-FTC) – Racolta Eduárd (ESMTK) 2:0, 0:3, 1:0

Selejtező mérkőzések - 69 kg (22)

Hegyi Sándor (Dorogi NC) – Christian Nielsen (svéd) 0:1, 6:0, 4:3
Simor Bence (Dorogi NC) – Georgi Momcsev (bolgár) 0:3, 1:0, 3:0-nál tus
Horváth Barnabás (Kaposvári SKSI) – Brezak Stjepan (horvát) 3:0, 4:1
Gelencsér Barnabás (Vasas SC) – Rizmajer Antal (Csepeli BC) 3:0, 7:0
Dawid Klimek (lengyel) - Bódi Mihály (Monor SE) 7:0, 1:0

 




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-07 >>
HKSZCSPSZV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31