Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kadet nemzetközi rangsorverseny Nagykanizsán

Dátum: 2012-03-05 00:00:00 | Felvitte: Tollár Dániel

Kadet nemzetközi rangsorverseny Nagykanizsán

 Kadet nemzetközi női rangsorverseny, Nagykanizsa, 29 induló

38-40 kg-ban nem volt versenyző

43 kg (3 induló)
1. Vidéki Nikoletta (Kiskunfélegyháza)
2. Kesler Jeanic (osztrák)
3. Papp Melánia (Püspökladány)

46 kg (4)
1. Egyed Zsanett (Nagykanizsai BSE)
2. Kipperness Silje (norvég)
3. Kronvall Cornelia (svéd)
4. Suda Saram (szlovák)

49 kg (1)
1. Kronvall Cornelia (svéd)

52 kg (7)
1. Sandrahl Alexandra (svéd)
2. Bubori Dorina (Kaposvári SKSI)
3. Járfás Luca (Kaposvári SKSI)
3. Vazdar Martina (horvát)

56 kg (2)
1. Vilhelm Viktória (UTE)
2. Obermanzer Emily (osztrák)

60 kg (4)
1. Nilson Elin (svéd)
2. Szabó Eliána (Vasas-Kervárosi BSC)
3. Ragginger Magdolna (osztrák)
4. Koutná Gabriella (szlovák)

65 kg (7)
1. Person Triese (svéd)
2. Száraz Vivien (Jász SE)
3. Aszódi Rita (Univer-KTE)
3. Sándor Klaudia (FTC-Gyál)

70 kg (2)
1. Nyrgen Moa (svéd)
2. Németh Éva (Orosházi Spartacus)


Kadet szabadfogású rangsorverseny, Nagykanizsa, 81 induló

42 kg (4)
1. Vilhelm Richárd (UTE)
2. Ferencz Gábor (Vasas SC)
3. Kovács Márk (Kaposvári SKSI)
4. Hangai Krisztián (Haladás VSE)

46 kg (3)
1. Ladjánszki Ádám (Orosházi Sp.)
2. Csölle Zoltán (Vác)
3. Horváth Csaba (Abony-Nyársapát)

50 kg (7)
1. Sánta Ferenc (Dél-Zselic SE)
2. Csölle Krisztián (Vác)
3. Maruzs Mihály (Győr)
3. Balla Márk (Vasas SC)

54 kg (4)
1. Antal Dániel (Orosházi Sp.)
2. Bak Barnabás (Kaposvári SKSI)
3. Bódis Milán (Kaposvári SKSI)
4. Bíró Péter (UTE)

58 kg (12)
1. Kelemen Zsolt (Orosházi Sp-Túrkeve)
2. Veszelszki Dániel (Univer-KTE)
3. Kardos Róbert (Szegedi VSE)
3. Krasznai Bence (Nagykanizsai BSE)

63 kg (12)
1. Kálmán Balázs (Vasi-Volán)
2. Juhász István (Vasas SC)
3. Szél Balázs (Orosházi Sp)
3. Asztalos Gábor (Vác)

69 kg (12)
1. Nagy Péter (Vác)
2. Újházi Péter (FTC-Gyál)
3. Tompa Miklós (Zalaegerszegi BSE)
3. Gerencsér Barnabás (Vasas SC)

76 kg (10)
1. Caneva Áron (olasz)
2. Gelegonya Kristóf (Orosházi Sp)
3. Kertész Róbert (FTC)
3. Molnár László (Abonyi BC)

85 kg (9)
1. Szabó Szilárd (Vasi-Volán)
2. Szabó László (Csepeli ABI)
3. Kulcsár Árpád (Univer-KTE)
3. Pozsár Attila (Kőbánya SC)

100 kg (7)
1. Nagy Mihály (Sziget SC)
2. Mernye Krisztián (Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE)
3. Kahr Kristóf (SZVSE)
3. Wittmann Kristóf (HVSE)

+ 100 kg (1)
1. Láng Zsolt (Vasas SC)




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-01 >>
HKSZCSPSZV
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31