Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kadet kötöttfogású bajnokság Mogyoródon

Dátum: 2011-10-03 00:00:00 | Felvitte: Tollár Dániel

Kadet kötöttfogású bajnokság Mogyoródon

Kadet kötöttfogású országos egyéni bajnokság, Mogyoród, 107 induló

42 kg (4 induló)
Bajnok: Vilhelm Richárd (Újpesti TE, edző: Kapuvári Gábor, Martin Gábor)
2. Horváth Csaba (Abonyi BC-Nyársapát)
3. Borbíró Krisztián (Dorogi NC)
4. Dömény János (Dorogi NC)

46 kg (3)
Bajnok: Andrási József (Ceglédi VSE, edző: Szűcs András)
2. Csölle Zoltán (Váci Forma)
3. Csölle Krisztián (Váci Forma)

50 kg (8). Döntő: Lévai – Antal 7:0, 6:0
Bajnok: Lévai Zoltán (Dorogi NC, edző: Lévai Zoltán)
2. Antal Dániel (Orosházi Spartacus)
3. Maruzs Roland (Egri VSE) és Sánta Ferenc (Dél-Zselic SE)
5. Papp Olivér (Dorogi NC) és Fehér Ferenc (Dorogi NC)

54 kg (7). Döntő: Kovács – Kelemen 1:0, 4:0
Bajnok: Kovács Bence (Kaposvári SI, edző: Takács László, Kajtán László, Tulézi Márk)
2. Kelemen Zsolt (Orosházi Sp-Túrkeve)
3. Torba Erik (Dorogi NC) és Balatoni Bence (Monori SE)
5. Horváth János (Vasas SC)

58 kg (15). Döntő: Losonczi – Oláh 1:0, 2:0
Bajnok: Losonczi Ottó (Erzsébeti SMTK, edző: Losonczi Ottó, Kruj Iván, Bacsa Ferenc, Kliment László, Kruj Tamás)
2. Oláh Richárd (Hőszig-IsoteQ Szigetvári BSE)
3. Lakatos Attila (ESMTK) és Tóth Martin (CVSE)
5. Kozák Patrik (Dorogi NC) és Zellei Áron (Dunaferr SE)

63 kg (11). Döntő: Fék – Sepeczán 3:0, 9:0
Bajnok: Fék Szabolcs (ESMTK, edző: Bacsa Ferenc, Kálmán Péter, Losonczi Ottó, Kliment László)
2. Sepeczán János (Orosházi Sp.)
3. Hornyák Lajos (Tatabányai SC) és Fritsch Róbert (Csepeli ABI)
5. Szolnoki Imre (Kincses SE) és Papp Bertalan (Dorogi NC)

69 kg (16). Döntő: Sárosi – Szabó 3:0, 0:1, 1:0
Bajnok: Sárosi János (Érdi Spartacus, edző: Tar Mihály, Südi Gábor)
2. Szabó Dániel (Vasas-Kertváros)
3. Nagy Péter (Váci Forma) és Kottes Pál (ESMTK)
5. Starosciák Tamás (ESMTK) és Ligeti Richárd (Haladás VSE)

76 kg (16). Döntő: Lukács-Farkas – Szabó 0:1, 2:0, 1:0
Bajnok: Lukács-Farkas András (Vasi Volán, edző: Őri Gerzson)
2. Szabó Noé (Vasas SC-Kertváros)
3. Dolinszki Norbert (Dorogi NC) és Szilvási Erik (CSABI)
5. Szekér Máté (Dorogi NC) és Újházi Péter (Ferencvárosi TC)

85 kg (14). Döntő: Tomin – Török 1:0, 0:2, 4:1
Bajnok: Tomin Márton (Sziget SC, edző: Joszkin János, Bánkuti Zsolt)
2. Török Zsolt (Egri VSE)
3. Almási Ferenc (FTC) és Gyurits Gergely (Csepeli BC)
5. Kertész Róbert (CSABI) és Greksa Máté (Kalocsa SE)

100 kg (8). Döntő: Mertse – Mernye 7:0-nál Tus
Bajnok: Mertse Ádám (Mogyoródi KSK, edző: Bacsa Ferenc, Kéri Zoltán. Kálmán Péter)
2. Mernye Bence (HISZBSE)
3. Kakócz Roland (FTC-Gyál) és Halasi Dániel (KASI)
5. Kahr Kristóf (Szegedi VSE) és Bárány László (Kőbánya SC)

+ 100 kg (5)
Bajnok: Bacsó Alex (Diósgyőri BC, edző: Repka Attila, Juhász Sándor)
2. Rutterschmidt Richárd (Vasas SC)
3. Mernye Krisztián (HISZBSE)
4. Nagy Mihály (Sziget SC)
5. Boros László (Érdi Sp.)

Csapatverseny (28 csapat)
1. Dorogi NC
2. ESMTK
3. Vasas SC



Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-07 >>
HKSZCSPSZV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31