Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Eredmények a Sziget Mobil-kupáról

Dátum: 2012-04-22 00:00:00 | Felvitte: Tollár Dániel

Junior szabadfogású országos egyéni bajnokság, Sziget Mobil-kupa Szigetszentmiklós, 73 induló

50 kg
Bajnok: Sánta Ferenc (Dél-Zselic SE, edző: Tomsics István)
2. Andrási József (ESMTK)
3. Kaponyás Gergő (Diósgyőri BC) és Pozsonyi László (Túrkevei VSE)

55 kg
Bajnok: Kelemen Zsolt (Orosházi Spartacus, edző: Hangya János, Páli Sándor)
2. Juhász Bence (DBC)
3. Lévai Zoltán (Dorog)
 
60 kg
Bajnok: Kránitz Adrián (Orosházi Sp; edző: Hangya János, Páli Sándor)
2. Juhász István (Vasas SC)
3. Németh Zsolt  és Oláh Richárd (mindkettő Hőszig-IstoteQ-Szigetvári BSE)

66 kg
Bajnok: Nagy Mihály (Vác, edző: Dencsik István, Czifferszky Ákos)
 
2. Nagy Péter (Vác)
3. Lagzi-Kovács Bendegúz (Kazincbarcikai VSE–Abaújszántó) és Lukács Norbert (Csepeli BC)

74 kg
Bajnok: Szabó Noé (Vasas SC-Kertvárosi BSC, edző: Kovács Levente, Forray Attila, Ubrankocsi Csaba, Bódi Jenő
)
2. Gulyás Zsombor (Csepeli BC)
3. Ligeti Richárd (Haladás VSE) és Gubacsi János (Honvéd-Szondi SE)

84 kg
Bajnok: Gyurits Gergely (Csepeli BC, edző: Bánkuti Zsolt)
2. Pusztai Tibor (Orosházi Sp.)
3. Szabó Szilárd (Vasi Volán) és Bagó Tibor (Kalocsa SE)

96 kg
Bajnok: Berde Roland (Vasas-Püspökladány, edző: Kovács Levente, Ubrankovics Csaba, Bódi Jenő
)
2. Halasi Dániel (Kaposvári SKSI)
3. Kahr Kristóf (Szegedi VSE) és Mátyási Tamás (Orosházi Sp.)

120 kg
Bajnok: Dorogi Gyula (Sziget SC, edző: Rusz Gergő, Joszkin János
)
2. Rajczi Gergő (Dél-Zselic SE)
3. Bacsó Alex (DBC) és Vadkerti-Tóth Viktor (Kaposvári SKSI)


Junior női országos egyéni bajnokság, Sziget Mobil-kupa, Szigetszentmiklós, 31 induló

44 kg
Bajnok: Vidéki Nikolett (Kiskunfélegyházi Vasas, edző: Szabó József)
2. Lugosi Zsuzsanna (Abaújszántó)

48 kg
Bajnok: Kovács Alexandra (Orosházi Sp; edző: Hangya János, Páli Sándor)

51 kg
Bajnok: Tornyos Dorina (Zalaegerszegi BSE, edző: Gerencsér Zoltán, Nagy Lajos
)
2. Kisréti Adrienn (Dorogi NC)
3. Szűcs Zseraldina (Csepeli BC)

55 kg
Bajnok: Jäger Szimonetta (Dorogi NC, edző: Nagy Lajos, Lévai Zoltán)
2. Bubori Dorina (Kaposvári SKSI)

59 kg
Bajnok: Körösi Kitti (ZBSE, edző: Gerencsér Zoltán, Nagy Lajos)
2. Meiszter Katalin (Honvéd-Szondi SE)
3. Gerják Edit (Miskolc-Abaújszántó)

63 kg
Bajnok: Rádi Brigitta (Univer-KTE, edző: Tihanics Tibor, Majer Roland)
2. Juhász Renáta (Túrkevei VSE)
3. Nagy Adrienn (Tatabányai SC) és Torma Zita (Vasas SC)

67 kg
Bajnok: Németh Éva (Orosházi Sp; edző: Hangyá János, Páli Sándor
)
2. Katona Enikő (Érdi Spartacus)
3. Tukora Éva (Miskolc)

72 kg
Bajnok: Ulveczki Krisztina (Pestszentimrei BSE, edző: Kapitány István)
2. Lőrinczy Fanni (Abonyi BC)

Csapatverseny
1. Orosházi Spartacus 25 pont
2. Vasas SC 23 pont
3. Csepeli BC 19 pont




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-07 >>
HKSZCSPSZV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31