Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hat arany Pesterzsébeten maradt

Dátum: 2011-11-19 00:00:00 | Felvitte: Sz. I./Kálmán Tibor

A diák II. korcsoport országos kötöttfogású bajnokság végeredménye

26 kg (8 induló)
Bajnok: Kecskeméti Dávid (Abonyi BC-Nyársapáti SZSE, edző: Papp Ferenc, Papp Attila)
2. Katona Zoltán (Ceglédi VSE)
3. Vitek Amadeusz (Dorogi NC) és Halmi Roland (Ceglédi VSE)

29 kg (14)
Bajnok: Farkas Rajmund (Univer-KTE, edző: Gödény Róbert, Tihanics Tibor)
2. Horváth Renátó (Dorogi NC)
3. Tősmagi Attila (ESMTK) és Rácz Richárd (Orosházi Sp.)

32 kg (19)
Bajnok: Kreisz Ádám (Erzsébeti SMTK, edző: Losonczi Ottó, Kruj Tamás, Kliment László)
2. Szivák József (Ceglédi VSE)
3. Szekér Szimonetta (Dorogi NC) és Szávai Norbert (Abonyi BC)

35 kg (15)
Bajnok: Putnoki Zsolt (Dorogi Nehézatlétikai Club, edző: Lévai Zoltán)
2. Nagy József (Váci Forma SE)
3. Kovács Árpád (Ceglédi VSE) és Balogh Csaba (Diósgyőri BC-MISI)

38 kg (17)
Bajnok: Bak Gergely (ESMTK, edző: Kliment László, Kruj Tamás)
2. Mohácsi Krisztofer (FTC)
3. Nagy Péter (Csepeli BC) és Hódi Erik (Dorogi NC)

42 kg (19)
Bajnok: Losonczi Dávid (ESMTK, edző: Losonczi Ottó, Kliment László, Kruj Tamás)
2. Bojtor Gellért (Orosházi Sp.)
3. Medgyes Viktor (Ceglédi VSE) és Babai Dezső (Csepeli BC)

46 kg (10)
Bajnok: Szőke Alex (ESMTK, edző: Losonczi Ottó, Kliment László, Kruj Tamás)
2. Takács István (BVSC-Dega)
3. Fulai Bence (Váci Forma SE) és Vátczi Bálint (Tatabányai SC)

50 kg (11)
Bajnok: Molnár Tamás (ESMTK, edző: Losonczi Ottó, Kruj Tamás)
2. Zahorecz Márk (Egri Vasas-Sportiskola)
3. Klányi Krisztofer (Dorogi NC) és Vozár Sándor (Vasas)

54 kg (8)
Bajnok: Garami Erik (Orosházi Spartacus, edző: ifj. Jeszenszky László)
2. Bortáky Marcell (Zalaegerszegi BSE)
3. Vadász Ákos (Kaposvári SI) és Farkas Zoltán (Dunaferr)

58 kg (9)
Bajnok: Kurinka Martin (ESMTK, edző: Losonczi Ottó, Kliment László)
2. Palásti Richárd (Ceglédi VSE)
3. Vitek Kálmán (Dorogi NC) és Laczkó Benedek (H. Szondi SE)

63 kg (11)
Bajnok: Bagosi János (Vasas SC, edző: Kovács János)
2. Tamás Patrik (Érdi Spartacus)
3. Szőgyi Norbert (Kiskőrösi Petőfi BK) és Biczó Zoltán (Dunaferr)

69 kg (8)
Bajnok: Lángh Martin (Csepeli Amatőr BI, edző: Hajdu Imre, Gulyás Zoltán)
2. Pesti Krisztián (Zalaegerszegi BSE)
3. Gubicz Ákos (Váci Forma SE) és Szilágyi Attila (FTC)

+69 kg (10)
Bajnok: Anka Márk (Ferencvárosi TC, edző: Kaári András, Somodi Krisztián)
2. Németh László (Vasas)
3. Kungli Dominik (Sziget SC) és Deák Martin (Ceglédi VSE)




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-01 >>
HKSZCSPSZV
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31