Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Eredmények-2006

 

Versenyeredmények

2006

 A 2006-os év versenyeinek eredményeit az adott " "-re kattintva PDF formátumban megtekinthető.  

Február

 4. Felnőtt Kf. Válogató (Ganz Kupa) – BVSC
5. Kadet Kf. Válogató – BVSC
 11-12. Junior Kf. Válogató (Bp. Kupa, Matura emlékv) – Vasas
 11. Felnőtt Szf. Válogató – Csepel
 11. Kadet Szf. Válogató – Csepel
18. Serdülő Szf. (Dunakanyar Kupa) – Vác
 25. U-23-as Kf. Bajnokság, Női válogató – Dabas



Március
 4-5. Felnőtt Kf. Csapat Világkupa – Budapest
 11. Junior Kf. Válogató és Serdülő Kf. emlékv – Vasas
 18. U-23-as Szf. Bajnokság (Szigetmobil Kupa) – Szigetszentmiklós
 25-26. Magyar Nagydíj  - Székesfehérvár



Április
1. Felnőtt, kadet Szf. Válogató – Diósgyő
 1. Serdülő Szf. (Skultéty emlékv) – Abony
 8. Felnőtt Kf. OB. – Eger
 22. Junior Kf. Válogató (Vatai László emlékv) – FTC
 22. Kadet Kf. (Dr. Papp László emlékv) – FTC
 25-30. Felnőtt Európa-bajnokság – RUS (Moscow)
 28-29. Kadet Szf. Válogató – Kazincbarcika
29-30. Diákolimpia Szf. II-III. korcs. – Tát-Esztergom



Május
 13. Egyetemi Bajnokság – Eger
 13. Kadet Kf válogató (Ludnay emlékv) – Eger
 20-21. Kadet Szf Válogató (Vízmű Kupa) – Szigetszentmiklós
27-28. Diák Szf. Csb. I. forduló - ?



Június
 3. Junior Kf. Válogató – Kaposvár
 3-4, Diák Szf. Csb. II. forduló - ?
 10. Junior Szf. OB. – Diósgyőr
 10-11. Serdülő Szf. OB. – Diósgyőr
 17. Kadet Szf. OB – Orosháza



Július
 4-9. Junior Európa-bajnokság – Szombathely
 25-30. Kadet Európa-bajnokság – TUR (Istanbul)



Augusztus
3-6. Veterán Szf. VB – LAT (Riga)
 26. Felnőtt Szf. OB. – Baz megye
 29-03. Junior Világbajnokság – GUA (Guatemala)



Szeptember
6-9. Veterán Kf. VB. – LAT (Riga)
 16. Serdülő Szf. Nemz. (Zrínyi Kupa) – Szigetvár
 23. Serdülő, Diák I. Kf. (Zselic Kupa) – Szigetvár (Dél-Zselic)
 30. Utánpótlás Szf. OB. – Kazincbarcika
 26-01. Felnőtt Világbajnokság – CHN (Guangzou)



Októrber
 7. Serdülő Szf. nemz. (Rákóczi Kupa) – Baz megye
 14. Kadet Kf. OB. – Cegléd
 21. Utánpótlás Kf. OB. – Kaposvár
 28. Női összes korcsoport OB – Dabas
29. Serdülő Kf-Szf. Csb. I. forduló - ?



November
 5. Junior Kf. OB. – Dunaújváros
 11-12. Utánpótlás Kf-Szf. Csb. – Kazincbarcika, Budapest
 11-12. Diák Szf. OB. – Bük
 18-19. Köztársasági Rangsor verseny I. forduló – Nemzeti Sportcs.
18-19. Serdülő Kf. Csb. I-II. forduló - ?
20. Köztársasási Rangosr verseny II. forduló – Vasas
25-26. Serdülő, diák lány Csb. - ?
29. Köztársasági Rangsor verseny Döntő – Miskolc



December
 2-3. Serdülő Kf. OB. – Vác
 9-10. Diák Kf. OB. (Kurucz emlékv) - Karcag

 

 

Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2017-12 >>
HKSZCSPSZV
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31