Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Vágó-Wágner Róbertre emlékeztek

Dátum: 2012-04-15 18:40:00 | Felvitte: Tollár Dániel

Vágó-Wágner Róbertre emlékeztek

Kadet kötöttfogású rangsorverseny, Vágó-Wágner-emlékverseny, Vasas-sportcsarnok, 69 induló

42 kg (3 induló)
1. Dömény János (Dorogi NC)
2. Vilhelm Richárd (UTE)
3. Ferencz Gábor (Vasas SC)

46 kg (4)
1. Árvai Márk (Tatabányai SC)
2. Andrási József (ESMTK)
3. Gazdag Mátyás (ESMTK)
4. Horváth Csaba (Abony-Nyársapát)

50 kg (10)
1. Lévai Zoltán (Dorogi NC)
2. Ladjánszki Ádám (Orosházi Spartacus-Dévaványa)
3. Csölle Zoltán és Csölle Krisztián (mindkettő Váci Forma SE)

54 kg (4)
1. Torba Erik (Dorogi NC)
2. Lévai Zoltán (Dorogi NC)
3. Maruzs Roland (Egri Vasas-Sportiskola)
4. Fehér Ferenc (Dorogi NC)

58 kg (10)
1. Losonczi Ottó (ESMTK)
2. Tóth Martin (Ceglédi VSE)
3. Antal Dániel (Orosházi Sp.) és Kelemen Zsolt (Orosháza-Túrkeve)

63 kg (11)
1. Arszen Szaszaki (Ferencvárosi TC)
2. Gelencsér Barnabás (Vasas SC)
3. Orbán Balázs (Univer-KTE) és Tompa Miklós (Zalaegerszegi BSE)

69 kg (8)
1. Nagy Péter (Váci FSE)
2. Bódi Mihály (Monori SE)
3. Simor Bence és Hegyi Sándor (mindkettő Dorogi NC)

76 kg (8)
1. Dolinszki Norbert (Dorogi NC)
2. Kertész Róbert (FTC)
3. Juhász Balázs (Kőbánya SC) és Szekér Máté (Dorogi NC)

85 kg (7)
1. Szentes Kristóf (Dorogi NC)
2. Pozsár Attila (Kőbánya SC)
3. Ficz Géza (Dorogi NC) és Almási Ferenc (BVSC)

100 kg (2)
1. Nagy Mihály (Sziget SC)
2. Kállai József (Bp. Spartacus)

+
100 kg (2)
1. Rutterschmidt Richárd (Vasas SC)
2. Láng Zsolt (Vasas SC)


Felnőtt szabadfogású rangsorverseny, Vasas-sportcsarnok, 20 induló

55 kg (2)
1. Turbucz István (Vasas SC)
2. Nyíri Milán (Csepeli BC)

60 kg
(2)
1. Molnár Benjamin (Zalaegerszegi BSE)
2. Zelenák András (Csepeli ABI)

66 kg (3)
1. Farkas Gábor (Vasas SC-TFSE)
2. Lukács Norbert (Csepeli BC)
3. Makár Gábor (Miskolci BSE)

74 kg (7)
1. Tőzsér Sándor (Debreceni Sportcentrum)
2. Györgyi Péter (Csepeli BC)
3. Szabó Noé (Vasas SC-Kertvárosi BSC)
3. Mohácsi Martin (Ferencvárosi TC)

84 kg (2)
1. Bányi Olivér (Univer-KTE-TFSE)
2. Rögler Gábor (KSC-TFSE)

96 kg (3)
1. Fodor Tamás (Vasas SC)
2. Szabó Mihály (Vasas SC)
3. Adamecz József (Vasas SC)

120 kg (1)
1. Fodor Péter (Vasas SC)




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-10 >>
HKSZCSPSZV
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31