Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Eredmények a Jász-Plasztik-kupáról

Dátum: 2012-05-14 00:00:00 | Felvitte: Tollár Dániel

Eredmények a Jász-Plasztik-kupáról

 

Diák I. szabadfogás országos egyéni bajnokság, Jász-Plasztik-kupa, Törökszentmiklós, 148 induló

29 kg
(13 induló)
Bajnok: Lukics Alex (Szegedi VSE, edző: Kiss Károly)
2. Pásztor Richárd (Balkány SE)
3. Kecskeméti Krisztián (Abonyi BC-Nyársapát) és Horváth Renátó (Dorogi NC)
5. Baliga Marcell (Ceglédi VSE) és Tóth Róbert (Vasas SC)

32 kg (12)
Bajnok: Kecsekeméti Krisztián (Abonyi BC-Nyársapát, edző: Papp Ferenc, Papp Attila)
2. Várnai Axel (UTE)
3. Farkas Rajmund (Univer-KTE) és Rácz Richárd (Orosházi Spartacus)
5. Horváth Milán (SZVSE) és Partos Boldizsár (Dorogi NC)

35 kg (12)
Bajnok: Váncza István (Érdi Spartacus, edző: Tarr Mihály, Kovács János)
2. Vilhelm Zoltán (UTE)
3. Szányi Áron (Dorogi NC) és Kovács Árpád (CVSE)
5. Palkovics Patrik (Dunaferr SE) és Török Tamás (CVSE)

38 kg (13)
Bajnok: Szenttamási Tamás (Erzsébeti SMTK, edző: Kruj Tamás, Kliment László, Losonczi Ottó)
2. Mohella Flórián (CVSE)
3. Daher Márk (Diósgyőri BC) és Hódi Erik (Dorogi NC)
5. Béli Ugrin Koppány (UTE) és Nagy Zoltán (Csepeli BC)

42 kg (13)
Bajnok: Mester Milán (ESMTK, edző: Kruj Tamás, Kliment László, Losonczi Ottó)
2. Lévai Tamás (Dorogi NC)
3. Medgyesi Viktor (CVSE) és Bogdán Roland (Tatabányai SC)
5. Moravik Máté (Dorogi NC) és Mohácsi Krisztofer (Ferencvárosi TC)

46 kg (15)
Bajnok: Losonczi Dávid (ESMTK, edző: Kruj Tamás, Kliment László, Losonczi Ottó)
2. Takács István (Dorogi NC – BVSC)
3. Vátzi Bálint (TSC) és Vitek Dárius (Dorogi NC)
5. Horváth Zsolt (Csepeli BC) és Bak Gergely (ESMTK)

50 kg (13)
Bajnok: Szőke Alex (ESMTK, edző: Kruj Tamás, Kliment László, Losonczi Ottó)
2. Fullai Bence (Vác)
3. Porcsin Kálmán (Csepeli BC) és Korondi Iván (FTC)
5. Babai Dezső (Csepeli BC) és Aladics Gergő (Kaposvári SKSI)

54 kg (10)
Bajnok: Horváth Krisztián (Vasas SC, edző: Fodor György)
2. Szolnoki Roland (DBC)
3. Bajkai Ábel (Monori SE) és Zay Bence (DBC)
5. Vadócz Ákos (Kaposvári SKSI) és Czibolya Milán (Kiskunfélegyházi Vasas)

58 kg (9)
Bajnok: Vátzi Roland (TSC, edző: Katona Géza, Turák Pál)
2. Hajdú Szabolcs (Földes-Kőszeg)
3. Vakter Bence (Csepeli ABI) és Vitek Kálmán (Dorogi NC)
5. Molnár Tamás (ESMTK) és Garami Erik (Orosházi Spartacus)

63 kg (11)
Bajnok: Kismóni Botond (Dorogi NC, edző: Lévai Zoltán)
2. Szabó Bálint (SZVSE)
3. Károlyi János (Kőbánya SC) és Balogh Miklós (ESMTK)
5. Majzik Ádám (FTC) és Agg Ákos (Vasi-Volán)

69 kg (10)
Bajnok: Orosz Tibor (KSC, edző: Péteri András)
2. Máté Bence (KSC)
3. Szabados Márton (FTC) és Kiss Tibor (Jász SE)
5. Boczkó Bence (DBC) és Pataki Sámuel (Érdi Sp.)

76 kg (6)
Bajnok: Galambos Milán (Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE, edző: Módos Csaba)
2. Anka Márk (FTC)
3. Hortobágyi Levente (Dunaharaszti MTK) és Balta Milán (Centrum SE)
5. Hungler Félix (Centrum SE)

+
76 kg (11)
Bajnok: Borák Péter (Nagyszénás, edző: Deme János)
2. Baksa Attila (Nagyszénás)
3. Füle Andor és Németh László (mindkettő Vasas SC)
5. Horváth Benjamin (Centrum SE) és Deák Martin (CVSE)
                       

Csapatverseny
1. Dorogi NC 38.5 pont
2. ESMTK      36 pont
3. CVSE          21 pont

 




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-04 >>
HKSZCSPSZV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30