Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Öt korosztály Pestszentimrén

Dátum: 2012-03-18 00:00:00 | Felvitte: Tollár Dániel

Öt korosztály Pestszentimrén

Diák női rangsorverseny, Id. Növényi Norbert Emlékverseny, Pestszentimre, 43 induló

31 kg (1 induló)
1. Halász Anita (Kaba)

34 kg (7)
1. Petrova Alizbeta (osztrák)
2. Faragó Nikolett (Földes)
3. Gulyás Maja (Ceglédi VSE)
3. Lang Carina (osztrák)

37 kg (7)
1. Szekér Szimonetta (Dorogi NC)
2. Molnár Nikolett (Abonyi BC)
3. Dollák Tamara (Szegedi VSE)
3. Belajana Marianne (szlovák)

40 kg (4)
1. Szél Anna (Orosházi Spartacus)
2. Szőllősi Anna (Dunaferr SE)
3. Rekedt-Nagy Réka (Kiskunfélegyháza)

43 kg (2)
1. Bognár Erika (Kiskőrös)
2. Horváth Alexandra (Dunaferr SE)

46 kg (5)
1. Kece Henrietta (Dévaványa)
2. Barta Szoffi (Tófej SE)
3. Lakatos Dominika (Nagyszénás)

49 kg (3)
1. Ferencz Brigitta (UTE)
2. Kaszás Krisztina (Kaba)
3. Jeszef Krisztina (Dorogi NC)

52 kg (3)
1. Ványi Bernadett (Földes)
2. Fábián Anna (szerbiai)
3. Zamoenihova Simona (szlovák)

56 kg (5)
1. Elekes Emese (Kalocsa SE)
2. Németh Anna (Dorogi NC)
3. Fülöp Zsuzsanna (Ferencvárosi TC-Gyál)

+56 kg (6)
1. Hortobágyi Eszter (Dunaharaszti MTK)
2. Gyarmati Kata (Dorogi NC)
3. Prigyeni Réka (Vasas SC)
3. Nagy Bernadett (UTE)


Serdülő női rangsoverseny, Id. Növényi Norbert Emlékverseny, Pestszentimre, 33 induló



37 kg (3)
1. Dollák Tamara (Szegedi VSE)
2. Faragó Nikolett (Földes)
3. Szarka Szilvia (Túrkevei VSE)

40 kg (2)
1. Szenttamási Laura (Erzsébeti SMTK)
2. Erdei Alexandra (Kaba)

43 kg (2)
1. Vaskó Bettina (Csepeli BC)
2. Vancza Netti (Érdi Spartacus)

46 kg (4)
1. Réczi Bianka (Tatabányai SC)
2. Rajos Dóra (Dorogi NC)
3. Kléber Vanda (Vasas SC)

49 kg (2)
1. Török Luca (Tófej SE)
2. Horváth Réka (Tófej SE)

52 kg (6)
1. Járfás Luca (Kaposvári SKSI)
2. Ványi Bernadett (Földes)
3. Kovács Noémi (Abonyi BC)
3. Fábián Anna (szerb)

56 kg (8)
1. Juhász Beáta (Túrkevei VSE)
2. Mihula Anita (Kaba)
3. Mihályi Kamilla (Kalocsa SE)
3. Vilhelm Viktória (UTE)

60 kg (1)
1. Gyarmati Kata (Dorogi NC)

65 kg (3)
1. Aszódi Rita (Univer-KTE)
2. Kulcsár Elizabet (Univer-KTE)
3. Fülehi Edit (Túrkevei VSE)

+65 kg (2)
1. Varsányi Dorina (DMTK)
2. Nyegota Szabina (Dunaferr SE)


Kadet női rangsorverseny, Id. Növényi Norbert Emlékverseny, Pestszentimre, 26 induló

46 kg (5)
1. Egyed Zsanett (Nagykanizsai BSE)
2. Szenttamási Noémi (ESMTK)
3. Réczi Bianka (TSC)

49 kg (5)
1. Sinder Viktoria (osztrák)
2. Peterka Cintia (Pestszentimrei BSE)
3. Kyparissiova Vassiliki (szlovák)

52 kg (4)
1. Tóth Patrícia (Kaposvári SKSI)
2. Dravits Alisa (osztrák)
3. Bubori Dorina (Kaposvári SKSI)

56 kg (3)
1. Vilhelm Viktória (UTE)
2. Wender Mónika (TSC)
3. Oberhanser Emili (osztrák)

60 kg (2)
1. Szabó Eliána (Vasas SC-Kertvárosi BSC)
2. Ragginger Magdalena (osztrák)

65 kg (4)
1. Sándor Klaudia (FTC-Gyál)
2. Száraz Vivien (Jász SE)
3. Aszódi Rita (Univer-KTE)

70 kg (3)
1. Németh Éva (Orosházi Spartacus)
2. Szekér Cintia (Dorogi NC)
3. Nenmaier Lisa (osztrák)


Junior női rangsorverseny, Id. Növényi Norbert Emlékverseny, Pestszentimre, 16 induló

48 kg (4)
1. Nagy Brigitta (FTC-Gyál)
2. Kyparissiova Vassiliki (szlovák)
3. Peterka Cintia (PBSE)

51 kg (2)
1. Tornyos Dorina (Zalaegerszegi BSE)
2. Tóth Patrícia (Kaposvári SKSI)

55 kg (3)
1. Jäger Szimonetta (Dorogi NC)
2. Gerják Edit (Abaújszántó)
3. Mirhavics Amela (szerb)

59 kg (4)
1. Kőrösi Kitti (ZBSE)
2. Meiszter Katalin (Honvéd-Szondi SE)
3. Juhász Renáta (Túrkevei VSE)

67 kg (3)
1. Németh Éva (Orosházi Spartacus)
2. Tuba Ira (szerb)
3. Fazekas Kitti (szerb)

72 kg (2)
1. Tuba Una (szerb)
2. Ulveczki Krisztina (PBSE)


Felnőtt női rangsorverseny, Id. Növényi Norbert Emlékverseny, Pestszentimre, 15 induló

51 kg (2)
1. Tornyos Dorina (ZBSE)
2. Éger Patrícia (Kőbánya SC-TFSE)

55 kg (3)
1. Jäger Szimonetta (Dorogi NC)
2. Tuba Eva (szerb)
3. Mirhavics Amela (szerb)

59 kg (4)
1. Kőrösi Kitti (ZBSE)
2. Forgó Fruzsina (Vasas SC)
3. Jerkovics Milica (szerb)

63 kg (3)
1. Fábián Viktória (FTC-Gyál)
2. Ebenspanger Dóra (KSC-TFSE)
3. Rádi Nikolett (Univer-KTE)

67 kg (1)
1. Tuba Ira (szerb)

72 kg (2)
1. Tuba Una (szerb)
2. Barna Brigitta (Kaposvári SKSI)



Csapaverseny
1. Dorogi NC 33 pont
2. Belgrád (szerb) 21 pont
3. Zalaegerszegi BSE 
20 pont




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-01 >>
HKSZCSPSZV
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31