Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Eredmények az Atomhajó-kupáról

Dátum: 2012-03-10 00:00:00 | Felvitte: Tollár Dániel

Eredmények az Atomhajó-kupáról

Felnőtt kötöttfogású rangsorverseny, Atomhajó-kupa, FTC, 22 induló

 55 kg (2 induló)
1. Turbucz István (Vasas SC)
2. Tótpál Balázs (Kaposvári SKSI-Pécs)

60 kg (2)
1. Molnár Benjámin (Zalaegerszegi BSE)
2. Zsebik Csaba (Ferencvárosi TC)
 
66 kg (2)
1.Tóth Márk (FTC)
2. Balatoni Mátyás (FTC)
 
74 kg (3)
1. Szabó László (Vasas SC)
2. Fazekas Balázs (Vasas SC)
3. Fekete Tibor (FTC)
 
84 kg (4)
1. Antunovics László (Érdi Spartacus)
2. Papp György (BVSC-Dorogi NC)
3. Gerencsér Péter (Vasas SC)
 
96 kg (4)
1. Vasas Zoltán (FTC)
2. Kucsera Tibor (Vasas SC)
3. Nagy József (Univer-KTE)
 
120 kg (5)
1. Lám Bálint (BVSC)
2. Németh Iván (FTC)
3. Fodor Péter (Vasas SC)

Diák szabadfogású rangsorverseny, Atomhajó-kupa, 138 induló

29 kg (6)
1. Lukics Alex (Szegedi VSE)
2. Horváth Renátó (Dorogi NC)
3. Imre Adrián (Vasi-Volán)
3. Katona Tamás (Ceglédi VSE)
 
32 kg (13)
1. Farkas Rajmund (Univer-KTE)
2. Lukics Martin (SZVSE)
3. Tilk Levente (Abaújszántó)
3. Piricz Mihály (Csepeli BC)
 
35 kg (12)
1. Váncza István (Érdi Sp)
2. Kiss Károly (SZVSE)
3. Kovács Árpád (CVSE)
3. Vilhelm Zoltán (UTE)
 
38 kg (12)
1. Szenttamási Tamás (Erzsébeti SMTK)
2. Putnoki Zsolt (Dorogi NC)
3. Mohella Flórián (CVSE)
3. Hódi Erik (Dorogi NC)
 
42 kg (18)
1.Lévai Tamás (Dorogi NC)
2. Mester Milán (ESMTK)
3. Korcsog Milán (Csepeli BC)
3. Medgyes Viktor (CVSE)
 
46 kg (18)
1. Takács István (Dorog-BVSC)
2. Valics Károly (SZVSE)
3. Vitek Dáriusz (Dorogi NC)
3. Bak Gergely (ESMTK)
 
50 kg (15)
1. Szőke Alex (ESMTK)
2. Vátzi Bálint (Tatabányai SC)
3. Fullai Bence (Vác)
3. Farkas Gergő (Vasi-Volán)
 
54 kg (4)
1.Bajkai Ábel (Monor SE)
2.Horvát Krisztián (Vasas SC)
3.Szénási Mihály (TSC)
 
58 kg (7)
1. Vátzi Roland (TSC)
2. Molnár Tamás (ESMTK)
3. Laczkó Benedek (Honvéd-Szondi SE)
3. Bíró Roland (Kertvárosi BSC)
 
63 kg (12)
1. Kismóni Botond (Dorogi NC)
2. Károlyi János (KSC)
3. Balogh Miklós (ESMTK)
3. Szabó Bálint (SZVSE)
 
69 kg (10)
1. Orosz Tibor (KSC)
2. Máté Bence (KSC)
3. Pataki Sámuel (Érdi Sp)
3. Kiss Tibor (Jász SE)
 
76 kg (5)
1. Szabados Márton (FTC)
2. Hortobágyi Levente (Dunaharaszti MTK)
3. Terebesi Martin (FTC)
 
+76 kg (6)
1. Füle Andor (Vasas SC)
2. Anka Márk (FTC)
3. Rózsa György (FTC)
3. Németh László (Vasas SC)
 
Csapatverseny:
1.  FTC 30 pont
2. Vasas SC 27 pont
3. Dorogi NC 23 pont


 




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-04 >>
HKSZCSPSZV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30