Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sziget Vízmű-kupa Szigetszentmiklóson

Dátum: 2012-05-07 00:00:00 | Felvitte: Tollár Dániel

Sziget Vízmű-kupa Szigetszentmiklóson

Kadet szabadfogású és női rangsorverseny, Sziget Vízmű-kupa, Szigetszentmiklós, 73 induló

42 kg (3)
1. Vilhelm Richárd (UTE)
2. Teodor Temelkovski (macedón)
3. Lakatos Nikolas (szlovák)

46 kg (1)
1. Dino Elemin (macedón)

50 kg (8)
1. Csölle Krisztián (Váci Forma SE)
2. Ladjánszki Ádám (Orosházi Spartacus)
3. Maruzs Richárd (Győr)
3. Balla Márk (Vasas SC)

54 kg (8)
1. Kelemen Zsolt (Orosházi Sp-Túrkevei VSE)
2. Janev Ivan (macedón)
3. Balatoni Bence (Monori SE)
3. Arany Imre (Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE)

58 kg (9)
1. Antal Dániel (Orosházi Sp.)
2. Kardos Róbert (Szegedi VSE)
3. Egyed Dániel (Kanizsai BSE)
3. Zelei Áron (Dunaferr SE)

63 kg (7)
1. Kálmán Balázs (Vasi Volán)
2. Juhász István (Vasas SC)
3. Kovács Richárd (Haladás VSE)
3. Veszelszki Dániel (Univer-KTE)

69 kg (9)
1. Nagy Péter (Vác)
2. Újházi Péter (FTC-Gyál)
3. Kovács Marcell (Vasi Volán)
3. Bódi Mihály (Monori SE)

76 kg (10)
1. Kertész Róbert (FTC)
2. Gelegonya Kristóf (Orosházi Sp.)
3. Juhász Balázs (Kőbánya SC)
3. Farkas András (Petőfi Winkler SE)

85 kg (9)
1. Szabó Szilárd (Vasi Volán)
2. Pozsár Attila (KSC)
3. Fehér Nándor (Orosházi Sp.)
3. Szabó László (KSC)

100 kg (8)
1. Nagy Mihály (Sziget SC)
2. Kakócz Roland (FTC-Gyál)
3. Mernye Krisztián (Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE)
3. Kahr Kristóf (SZVSE)

+ 100 kg (1)
1. Mernye Bence (Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE)

Csapatverseny

1. Orosházi Spartacus
2. Macedónia
3. Vasi Volán

Kadet női rangsorverseny, Sziget Vízmű-kupa, Szigetszentmiklós, 14 induló

38-41-43 kilóban nem indult versenyző

46 kg (1)
1. Szenttamási Noémi (Erzsébeti SMTK)

49 kg (2)
1. Vasiliki Kyparissiová (szlovák)
2. Peterka Cintia (Pestszentimrei BSE)

52 kg (1)
1. Bubori Dorina (Kaposvári SKSI)

56 kg (2)
1. Galambos Ramóna (Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE)
2. Vilhelm Vivien (UTE)

60 kg (2)
1. Szabó Eliána (Vasas SC-Kertvárosi BSC)
2. Lázók Cintia (Dorogi NC)

65 kg (5)
1. Száraz Vivien (Jász SE)
2. Sándor Klaudia (FTC-Gyál)
3. Torma Zita (Vasas SC)
4. Szekér Cintia (Dorogi NC)
5. Aszódi Rita (Univer-KTE)

70 kg (1)
1. Németh Éva (Orosházi Sp.)




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-04 >>
HKSZCSPSZV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30