Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dorogi sikernapok a diákolimpián

Dátum: 2011-11-06 00:00:00 | Felvitte: Sz. I./Bacsa Péter

Dorogi sikernapok a diákolimpián

(Szentes sportcsarnoka dr. Papp László nevét viseli)

Kötöttfogású diákolimpia, III. korcsoport

133 induló. 32 egyesület szerzett pontot.

29 kg
1. Kecskeméti Krisztián (Abonyi BC-Nyársapáti SZSE)
2. Tóth Róbert (Vasas SC)

32 kg
1. Váncza István (Érdi Spartacus)
2. Vilhelm Zoltán (UTE)
3. Veszeli Szabolcs (H. Szondi SE) és Szányi Áron (Dorogi NC)

35 kg
1. Balogh Zoltán (Orosházi Spartacus)
2. Szenttamási Tamás (ESMTK)
3. Kecskeméti Ferenc (Abony-Nyársapát) és Magnucz Richárd (Csepeli BC)
5. Daher Márk (Diósgyőri BC- MISI) és Zellei Donát (Dunaferr SE) 
                
38 kg
1. Lévai Tamás (Dorogi Nehézatlétikai Club)
2. Mester Milán (ESMTK)
3. Sipos Benjamin (Abony-Nyársapát) és Mohella Flórián (Ceglédi VSE)
5. Vidéki Roland (Kiskunfélegyházi VTK) és Jász Márton (CSABI) 
               
42 kg
1. Vitek Dárius (Dorogi NC-Esztergomi BSE)
2. Szefcsik Ferenc (Vasas)
3. Bogdán Roland  (Tatabányai SC) és Villim István (Orosházi Sp.)
5. Novák Benedek (Vasi Volán) és László József (UTE)
        
46 kg
1. Tallér Péter (Újpesti TE)
2. Szilágyi Martin  (Nagyszénás DSE-BK)
3. Kádár Előd (CSABI) és Kovács Béla (Ceglédi VSE)
5. Kozák Kevin (Dorogi NC) és Farkas Gergő (Vasi Volán)
            
50 kg
1. Kajtán Olivér (Kaposvári SI)
2. Bajkai Ábel (Monori SE)
3. Váradi Dávid (Csepeli BC) és Lakatos Márton (Zalaegerszegi BSE)
5. Gáspár Erik és Tóth Árpád (mindkettő Bócsai BLSE) 
       
54 kg
1. Lakatos Tamás (Restart-Ceglédi VSE)
2. Lukács Botond (Csepeli BC)
3. Kismóni Móric (Dorogi NC) és Kiss Márton (CSABI)
5. Tóth Bendegúz (Ceglédi VSE) és Balogh Miklós (ESMTK) 
                
58 kg
1. Szurovszki Patrik (Csepeli Amatőr BI)
2. Martin Bence (Bócsai BLSE)
3. Szilágyi Márk (Hőszig-IsoteQ Szigetvári BSE) és Sebestyén Szabolcs (UTE)
5. Molnár Zsolt (Abonyi BC) és Papp Norbert (Kertvárosi BSSC) 
        
63 kg
1. Gégény Dominik (Egri Vasas-Sportiskola)
2. Nagy Balázs (Kertvárosi BSSC)
3. Galambos Milán (H-I. Szigetvári BSE) és Dorogi Róbert (Váci VSE)
5. Kismóni Botond (Dorogi NC) és Csapó Dániel (Zalaegerszegi BSE) 
        
69 kg
1. Orosz Tibor (Kőbánya SC)
2. Medgyes Tibor  (Ceglédi VSE)
3. Szabó László (Univer-KTE) és Sztancs Csaba (Tatabányai SC)
5. Juhász Péter (Kőbánya SC) és Ferenc Sándor (UTE) 
                
76 kg
1. Paucsa Marcel (Tószeg KSE)
2. Kahr Csaba (Szegedi VSE)
3. Ritter Ádám (Soltvadkerti TE) és Füle Andor (Vasas)
5. Szabados Márton (FTC) és Máté Bence (Kőbánya SC) 
                
+76 kg
1. Ármán Márió (Csepeli BC)
2. Kanalas János (FTC)
3. Koroknai Tamás (Csepeli BC) és Fekete Richárd (CSABI)
5. Kreisz Máté és Vetési Zsolt (mindkettő Dunaharaszti MTK)

Pontverseny

1. Dorogi Nehézatlétikai Club 25 pont
2. Csepeli BC 24
3. Ceglédi VSE 22
5. Csepeli ABI 21
5. Újpesti TE 20
6. Abonyi BC 17

        
Kötöttfogású diákolimpia, IV. korcsoport

115 induló. 24 egyesület szerzett pontot.  
           
35 kg
1. Varga Vilmos (Egri Vasas-Sportiskola)
2. Tóth Roland (Dorogi NC)          

38 kg
1. Ribym Maxim (Dorogi NC-Esztergomi BSE) 
          
42 kg
1. Vilhelm Richárd (Újpesti TE)
2. Dömény János (Dorogi NC-Tokodi BSE)
3. Vida Csaba (Csepeli BC) és Gazdag Mátyás (ESMTK)
5. Horváth Csaba (Nyársapáti SZSE) és Kovács Márk (Kaposvári SI)
          
46 kg
1. Árvai Márk (Tatabányai SC)
2. Csölle Krisztián (Váci Forma)
3. Lovas György (Dorogi NC) és Ladjánszki Ádám (Orosházi Sp.)
5. Kovács Bence (Érdi Sp.) és Maruzs Richárd (Győri Dózsa) 
          
50 kg
1. Zellei Péter (Dunaferr SE)
2. Makula Ramon (Püspökladányi BK)
3. Rácz György (Orosházi Sp.) és Papp Olivér (Dorogi NC-Tokodi BSE)
5. Tóth Andor (Orosházi Sp.) és Oláh Győző (Csepel BC) 
          
54 kg
1. Lévai Zoltán (Dorogi NC-Esztergomi BSE)
2. Balatoni Bence (Monori SE)
3. Antal Dániel (Orosházi Sp.) és Bak Barnabás (Kaposvári SI)
5. Osváth Gergő (Dorogi NC) és Kemény Dávid (Vasas)
    
58 kg
1. Torba Erik (Dorogi NC-Tokodi BSE)
2. Hódi Kevin (Orosházi Sp.)
3. Román Tamás (Soltvadkerti TE) és Magnucz Patrik (Csepeli BC)
5. Mikó Erik (Érdi Sp.) és Majer Balázs (Tatabányai SC) 
                     
63 kg
1. Racolta Eduárd (ESMTK)
2. Papp Bertalan (Dorogi NC-Tokodi BSE)
3. Czug Bence (Tatabányai SC) és Veszelszki Dániel (Univer-KTE)
5. Dodó Dániel (Püspökladányi BK) és Geiszt Ádám (CSABI) 
          
69 kg
1. Arsen Sasaki (Ferencvárosi TC)
2. Rizmajer Antal (Csepeli BC)
3. Simor Bence (FTC-Eger) és Gelencsér Barnabás (Vasas)
5. Szentpáli Zsombor (Dunaferr) és Illés Krisztián (Vasas)

76 kg
1. Szentes Kristóf  (Dorogi Nehézatlétikai Club)
2. Támadi Richárd (Abonyi BC)
3. Benedek Mátyás (Vasas) és Molnár László (Abonyi BC)
5. Száraz Péter (Érdi Sp.) és Atkári Tamás (Kabai Meteorit) 
                     
85 kg
1. Almási Ferenc (Ferencvárosi TC)
2. Ficz Géza (Dorogi NC)
3. Lajsz Dominik (Érdi Sp.) és Fehér Nándor (Orosházi Sp.-Dévaványai SE)
5. Lakatos Róbert (Egri V-SI) és Bilacsics Márk (Csepel BC) 
          
+85 kg
1. Bodonyi Gábor  (Vasas SC) 
2. Láng Zsolt (Vasas)
3. Nagy Mihály (Sziget SC) és Csordás Dávid (H. Szondi SE)
5. Láng Máté (CSABI) és Szenczi Richárd (H. Szondi SE)

Pontverseny

1. Dorogi Nehézatlétikai Klub 58 pont
2. Vasas SC 24
3. Orosházi Spartacus 21
4. Csepeli BC 17
5. FTC 16
6. Tatabányai SC 13




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-01 >>
HKSZCSPSZV
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31