Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Az érdiek nyerték az Érd Kupát

Dátum: 2012-01-24 00:00:00 | Felvitte: Tar Mihály/Sz. I.

Az érdiek nyerték az Érd Kupát

(A pontverseny eredményhirdetése az Érd Kupa záró akkordjaként)

A mennyiség és a minőség is jelen volt az érdiek hagyományos versenyén. Negyvenöt hazai egyesület 377 birkózójához nyolc, határon túli klub 51 szereplője csatlakozott. A mezőny élvezetes és színvonalas versenyt vívott, rendezett körülmények között, jó hangulatban.
Az érdi birkózók 32. évnyitó versenyének megnyitóján Dénes Mercédesz, kadet Európa-bajnok emlékezett meg a 2008-ban, 17 évesen, tragikus körülmények között elhunyt Lakatos Gabiról, majd a részvevők egy percben tisztelegtek az elmúlt évben a birkózócsaládból eltávozottak emlékének. T. Mészáros András, Érd Megyei Jogú Város Polgármestere üdvözölte a verseny résztvevőit, ezt követően dr. Hegedüs Csaba, a Magyar Birkózó Szövetség elnöke méltatta a versenyt, és köszönte meg a város vezetésének a birkózás támogatását. Házigazdaként Rozgonyi János, a Batthyány Sportiskola igazgatója fejezte ki jókívánságait.

Gyermek II. (2004-2005-ben születettek)

19 kg (6 induló): 1. Virág Henrik (Érdi Spartacus)
2. Török Simon (Mogyoródi KSK)
3. Gyenes Lehel (Diósgyőri BC - MISI) és Oszvald László (Budajenő BKSE)

23 kg (9): 1. Botos Dominik (Diósgyőri BC - MISI)
2. Gazdag Ádám (UTE)
3. Kolecz Máté (Tatabányai SC) és Lévai Levente (Dorogi NC)

26 kg (1): Jakab Martin (UTE)

29 kg (3): 1. Hajba Szabolcs (Haladás VSE)
2. Fábián Bálint (Haladás VSE)
3. Bíró Balázs (Diósgyőri BC - MISI)

32 kg (4): 1. Kovács Bence (Erzsébeti SMTK)
2. Nagy Dániel (Haladás VSE)
3. Metzl Milán (Érdi Spartacus)

Gyermek I. (2003-2004-ben születettek)

23 kg (13): 1. Bereczki Botond (Magyarkanizsa)
2. Nedvig Máté (Érdi Spartacus)
3. Berecz Dávid (Magyarkanizsa) és Gyurasits Máté (Váci FSE)

26 kg (27): 1. Kiss Benedek (Szegedi VSE)
2. Bennszky Patrik (Ceglédi VSE)
3. Zurai Rajmund (Diósgyőri BC - MISI) és Szenttamási Róza (Erzsébeti SMTK)

29 kg (20): 1. Pósteleki Dávid (Diósgyőri BC - MISI)
2. Szili Gergely (Erzsébeti SMTK)
3. Tóth Marcell (Ferencvárosi TC-Gyál TBSE) és Balázs Bálint (Tatabányai SC)

32 kg (8): 1. Polák Szabolcs (Kőszegi BC)
2. Almási Zsuzsa (Diósgyőri BC - MISI)
3. Fekete Sándor (Monori SE) és Papp György (Kertvárosi BSC)

35 kg (5): 1. Kellner Dániel (Monori SE)
2. Wagner Alex (Kiskunfélegyházi VTK)
3. Sági Levente (Mogyoródi KSK)

38 kg (4): 1. Ágoston Dávid (Ferencvárosi TC)
2. Sokacz Iván (Ferencvárosi TC)
3. Perger Bence (Dorogi NC)

42 kg (7): 1. Mátyás Máté (H. Szondi SE)
2. Borosi Henrik (Egri Vasas-Sportiskola)
3. Fábián Kristóf (Kőszegi BC) és Poczkodi Tamás (Diósgyőri BC - MISI)

46 kg (8): 1. Kocsisán Krisztián (UTE)
2. Bencze Roland (Erzsébeti SMTK)
3. Pásztor Ákos (Egri Vasas-Sportiskola) és Teszák Nándor (Ferencvárosi TC)

Diák II. (2002-2001-ben születettek)

26 kg (8): 1. Vitek Amadeusz (Dorogi NC)
2. Katona Zoltán (Ceglédi VSE)
3. Határ Dániel (Ferencvárosi TC-Gyál TBSE) és Gacsal Gergely (Váci FSE)

29 kg (12): 1. Lukics Alex (Szegedi VSE)
2. Szöllősi Balázs (Kiskunfélegyházi VTK)
3. Ágh Attila (Bős) és Bodzai Roland (Ferencvárosi TC)

32 kg (25): 1. Garbacz Barnabás (H. Szondi SE)
2. Harrer Bence (Monori SE)
3. Tősmagi Attila (Erzsébeti SMTK) és Lukics Martin (Szegedi VSE)

35 kg (24): 1. Szivák József (Ceglédi VSE)
2. Balog Csaba (Diósgyőri BC - MISI)
3. Kármán György (UTE) és Spányik Ákos (Dorogi NC)

38 kg (19): 1. Botos Bence (Diósgyőri BC - MISI)
2. Veszeli Dániel (Csepeli BC)
3. Zsigrai Péter és Horváth Marcel (mindkettő Érdi Spartacus)

42 kg (14): 1. Nagy Péter (Csepeli BC)
2. Nemes Bálint (Haladás VSE)
3. Pető Dániel (Vasi Volán) és Végh Artúr (Érdi Spartacus)

46 kg (17): 1. Korcsog Milán (Csepeli BC)
2. Rajos Richárd (Dorogi NC)
3. Takács Marcel (Naszvad) és Dömök Péter (Ceglédi VSE)

50 kg (3): 1. Vetési György (Ferencvárosi TC-Gyál TBSE)
2. Tauber István (Ceglédi VSE)
3. Lebó Sámuel (Trencsén)

69 kg (5): 1. Szőgyi Norbert (Kiskőrösi Petőfi BK)
2. Deák Zoltán (Tatabányai SC)
3. Ferge Bálint (Tatabányai SC)

Diák I. (1999-2000-ben születettek)

29 kg (4): 1. Horváth Renátó (Dorogi NC)
2. Piricz Mihály (Csepeli BC)
3. Horváth Gábor (Szegedi VSE)

32 kg (8): 1. Vilhelm Zoltán (UTE)
2. Berta Mike (Érdi Spartacus)
3. Szilágyi Szilveszter (Pestszentimrei BSE) és Baliga Marcell (Ceglédi VSE)

35 kg (14): 1. Váncza István (Érdi Spartacus)
2. Daher Márk (Diósgyőri BC - MISI)
3. Török Tamás (Ceglédi VSE) és Kiss Károly (Szegedi VSE)

38 kg (13): 1. Szenttamási Tamás (Erzsébeti SMTK)
2. Putnoki Zsolt (Dorogi NC)
3. Nagy József (Váci FSE) és Hódi Erik (Dorogi NC)

42 kg (15): 1. Medgyes Viktor (Ceglédi VSE)
2. Lévai Tamás (Dorogi NC)
3. Gyürky Tibor (Tatabányai SC) és Mohella Flórián (Ceglédi VSE)

46 kg (13): 1. Vátzi Bálint (Tatabányai SC)
2. Takács István (BVSC-Dorogi NC)
3. Farkas Levente (Monori SE) és Kovács Béla (Ceglédi VSE)

50 kg (10): 1. Szőke Alex (Erzsébeti SMTK)
2. Korondi Iván (Ferencvárosi TC-Gyál TBSK)
3. Farkas Gergő (Vasi Volán) és Babai Dezső (Csepeli BC)

63 kg (15): 1. Balogh Miklós (Erzsébeti SMTK)
2. Vátzi Roland (Tatabányai SC)
3. Kismóni Botond (Dorogi NC) és Szabó Bálint (Szegedi VSE)

69 kg (4): 1. Szabados Márton (Ferencvárosi TC)
2. Szilágyi Levente (Budajenő BKSE)
3. Balla János (Tatabányai SC)

Serdülő (1997-1998-ban születettek)

35 kg (1): Váncza Krisztián (Érdi Spartacus)

38 kg (2): 1. Vidéki Roland (Kiskunfélegyházi VTK)
2. Nagy Krisztián (Érdi Spartacus)

42 kg (4): 1. Szelle Gábor (Bős)
2. Novák Benedek (Vasi Volán)
3. Kolecz János (Tatabányai SC)

46 kg (3): 1. Daher Péter (Diósgyőri BC - MISI)
2. Borka Kevin (Naszvad)
3. Busits Ádám (Kertvárosi BSC)

50 kg (8): 1. Kovács Bence (Érdi Spartacus)
2. Nagy Szebasztián (Kanizsai BSE)
3. Remete Bence (Kanizsai BSE) és Tóth Ádám (Marcelháza)

54 kg (3): 1. Kismóni Móric (Dorogi NC)
2. Tallér Péter (UTE)
3. Szabadföldi Leon (Érdi Spartacus)

58 kg (10): 1. Román Tamás (UTE)
2. Mikó Erik (Érdi Spartacus)
3. Lakatos Tamás (Ceglédi VSE) és Osváth Gergő (Dorogi NC)

63 kg (8): 1. Gégény Dominik (Egri Vasas-Sportiskola)
2. Peterka Márk (Pestszentimrei BSE)
3. Karácsony Dávid (Budajenő BKSE) és Zelkó Viktor (Marcelháza)

69 kg (4): 1. Balas Pavol (Trencsén)
2. Rizmajer Antal (Csepeli BC)
3. Bozsó Tamás (Magyarkanizsa)

76 kg (5):  1. Oláh Tamás (Érdi Spartacus)
2. Papp Lajos (Madar)
3. Medgyes Tibor (Ceglédi VSE)

85 kg (5): 1. Pekár Patrik (Trencsén)
2. Érsek Róbert (Naszvad)
3. Száraz Péter (Érdi Spartacus)

+85 kg (1): Ármán Márió (Csepeli BC)

Junior (1993-1995-ban születettek)

55 kg (3): 1. Juhász Bence (Váci FSE)
2. Sánta Ferenc (Dél-Zselic)
3. Lévai Zoltán (Dorogi NC)

60 kg (6): 1. Knipli Csongor (Dél-Zselic-Kaposvári SI)
2. Fernyák Attila (Bős)
3. Tóth Martin (Ceglédi VSE) és Zsebik Csaba (Ferencvárosi TC)

66 kg (8): 1. Nagy Péter (Váci FSE)
2. Nagy Mihály (Váci FSE)
3. Mikó Levente (Érdi Spartacus) és Megály Attila (Marcelova)

74 kg (8): 1. Kottes Pál (Erzsébeti SMTK)
2. Szilvássy Erik (Csepeli ABI)
3. Szekeres Mihály (Ferencvárosi TC) és Boros Balázs (Érdi Spartacus)

84 kg (6): 1. Kéri Zoltán (Mogyoródi KSK)
2. Papp György (BVSC-Dorogi NC)
3. Prim Martin és Bodorkos Dániel (mindkettő Érdi Spartacus)

96 kg (2): 1. Rajczi Gergő (Dél-Zselic)
2. Csóka Krisztián (Komárno)

120 kg (2): 1. Boros László (Érdi Spartacus)
2. Sipos Tamás (Érdi Spartacus)

Pontverseny
 
1. Érdi Spartacus 127 pont
2. Dorogi NC 95.5
3. Ceglédi VSE 81
4. Diósgyőri BC-MISI 66
5. Ferencvárosi TC 63
6. Erzsébeti SMTK 59




Hírlevél

Iratkozzon fel rendszeresen megjelenő hírlvelünkre!





ESEMÉNYNAPTÁR
<< 2018-07 >>
HKSZCSPSZV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31